Reklama
Reklama

Czadoman żyje nie tylko z muzyki. Inwestuje w branżę zoologiczną. To z miłości do zwierząt

Czadoman nie ogranicza się tylko do tworzenia piosenek i koncertowania. Muzyk już wypuścił na rynek alkohol, który nawiązuje do jednego z największych przebojów disco. Teraz artysta z miłości do zwierząt postanowił zrobić kolejny biznes.

Czadoman, a właściwie Paweł Dudek (posłuchaj), Zyskał popularność, gdy w 2014 roku wylansował hit "Ruda tańczy jak szalona". Muzyk wydał dwa albumy studyjne. W latach 2017-2019 był jednym z jurorów w programie "Disco Star", a także uczestniczył w dziewiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Czadoman inwestuje w eko żwirek

Czadoman gra w ciągu roku dziesiątki koncertów, za około 22 tysiące złotych każdy. Gwiazdor disco mógłby spokojnie żyć z koncertów, bo na brak zainteresowania publiczności nie może narzekać.  Szacuje się, że w ciągu roku muzyk zarabia ponad 3 miliony zł. 

Paweł Dudek, jednak nie ma zamiaru trzymać pieniędzy. Woli je inwestować. Wiadomo, że jest ogromnym miłośnikiem zwierząt. Pod jego dachem mieszkają cztery psy rasy nowofunldand: Misiek, Nutka, Antek i Szpilka, a także agama brodata, czyli jaszczurka o imieniu Pikuś oraz kot Leon. W związku z tym Czadoman postanowił zainteresować się branżą zoologiczną.

"Jestem szczęśliwy, że mogę utrzymywać się z muzyki, ale lubię poszerzać swoje horyzonty. Kręci mnie również biznes, dlatego zacząłem też działać na innych obszarach. A ponieważ jestem wielkim miłośnikiem zwierząt  postanowiłem włożyć kawałek serca w firmę Animalife, która tworzy ekologiczne produkty dla naszych pupili. Flagowym produktem jest innowacyjny żwirek dla kota z owsa o zapachu lawendy, z dodatkiem probiotyków" - mówi muzyk w rozmowie z Super Expressem.

Nowa inwestycja gwiazdora mieści się w jego rodzinnym mieście Świebodzinie. W biznes zaangażowani są też czterej wspólnicy Czadomana, który przyznał, że to milionowa inwestycja. Ogromne koszty pochłonęła budowa fabryki, hal produkcyjnych i magazynów. "Przygotowywaliśmy się do tego od ponad dwóch lat. To jest naprawdę super. Mamy już nawet zagraniczne kontrakty" - wyjawia uradowany artysta.

Zobacz też:

Gwiazdor disco polo wydaje na psy 18 tysięcy zł! Za co tyle płaci?

Czadoman straci blisko 100 tysięcy złotych!

"Twoja twarz brzmi znajomo" 13. Odcinek 5: Okrzyknęli go najlepszym występem edycji! Co za emocje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czadoman
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy