Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Crisitano Ronaldo po raz kolejny ojcem. Pokazał zdjęcie z bliźniętami

Cristiano Ronaldo (32 l.) niedawno znów został ojcem. Opublikował zdjęcie z bliźniętami. Dzieci otrzymały imiona Mateo i Eva. A to nie koniec dobrych wieści!

Cristiano Ronaldo najwyraźniej świetnie odnajduje się w roli ojca. Ma siedmioletniego synka Cristiano Juniora, a jakiś czas temu zamarzył o powiększeniu rodziny. Swoje pragnienie spełnił i na początku czerwca surogatka urodziła mu bliźnięta! Dziewczynka i chłopiec otrzymali imiona Eva i Mateo.

Reklama

Szczęśliwy tata nie mógł jednak zobaczyć noworodków zaraz po ich przyjściu na świat. Wraz z reprezentacją Portugalii udał się bowiem do Rosji na rozgrywki Pucharu Konfederacji.

Niedawno piłkarz opuścił zgrupowanie swojej kadry i poleciał do Hiszpanii, by wreszcie po raz pierwszy móc wziąć na ręce dzieci. Magiczną chwilą podzielił się z fanami na Instagramie.

"Jestem taki szczęśliwy, że mam zaszczyt trzymać dwie nowe miłości mojego życia" - napisał. 

Ale to nie wszystko! Ciekawostką jest, że być może Ronaldo wkrótce po raz kolejny zostanie tatą. Spekuluje się, że jego partnerka, Georgina Rodigruez, jest w piątym miesiącu ciąży. Zdradził to jeden ze znajomych pary w rozmowie z "Daily Mail". Dodał, że ukochana piłkarza spodziewa się dziewczynki.

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama