Reklama

Reklama

Reklama

Córka szuka domu, w którym zamieszka z Anną Seniuk. Co na to aktorka?

Anna Seniuk (79 l.) w życiu osobistym doznała wielu zranień. Wiele lat temu mąż porzucił ją dla innej kobiety. Aktorka nie poszukiwała już więcej miłości. Zależało jej jedynie na tym, aby jej dzieci były szczęśliwe. Niestety ich relacje nie zawsze były dobre. Teraz wspólnymi siłami starają się je odbudować na nowo.

Anna Seniuk: życie osobiste

Anna Seniuk przez całe życie bardzo ciężko pracowała. Aktorka angażowała się w rozmaite projekty artystyczne, które pochłaniały większość jej czasu. Jej córka, Magdalena Małecka-Wippich wiele razy żaliła się w mediach, że Anna Seniuk nie jest typową babcią, którą w każdej chwili może zająć się wnukami.

Aktorka była świadoma, że nieustanny brak czasu oddala ją od bliskich. Więzi łączące ją z córką Magdą oraz synem Grzegorzem ulegały rozluźnieniu. Zdarzało się, że matka nie widywała swoich dzieci przez długi czas. Praktycznie tracili ze sobą kontakt.

Reklama

Decydującym momentem na zmianę był kryzys w małżeństwie Magdy. Anna Seniuk od razu podjęła interwencję. Aktorka w przeszłości sama doświadczyła podobnych problemów, gdy niemal 30 lat temu jej mąż, Maciej Małecki porzucił ją dla innej kobiety. Nie mogła pozwolić, aby historia się powtórzyła. Dziś relacje Anny Seniuk z córką oraz synem są bardzo dobre. Co więcej, ich rodzina planuje jeszcze bardziej zacieśnić więzi. Wkrótce prawie wszyscy zamieszkają w jednym miejscu. 

Córka szuka domu, w którym zamieszka z Anną Seniuk

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", w życiu Anny Seniuk i jej bliskich szykują się spore zmiany. Aktorka spakowała już swoje rzeczy i lada moment zamieszka wraz z córką i jej rodziną. Altowiolistka i reżyserka, Magdalena Małecka-Wippich w jednym z wywiadów przyznała, że wraz ze swoim mężem, perkusistą Maciejem Wippichem rozglądają się za miejscem, w którym mogliby zamieszkać razem z Anną Seniuk.

"Ten pomysł mi się spodobał, bo zawsze marzyłam o domu dla całej rodziny, stabilnym i bezpiecznym" - powiedziała córka Anny Seniuk, cytowana przez magazyn "Na Żywo".

Mieszkając w jednym miejscu ze wszystkimi krewnymi, Anna Seniuk będzie mogła częściej zajmować się ukochanymi wnukami, Felicją i Ignacym. Aktorka w ostatnich latach nieco zwolniła tempo i nie bierze już na siebie zbyt wielu obowiązków. Jej relacje z synem Grzegorzem uległy znacznemu ociepleniu. Jakiś czas temu razem włączyli się nawet w akcję pomocy na rzecz Ukrainy. Anna Seniuk jest również w kontakcie z byłym mężem. Wspólnie tworzą przedstawienia teatralne i słuchowiska. Co więcej, spędzają razem święta.

Zobacz też:

TVP ma receptę na inflację. Wystarczy zrezygnować z picia kawy

Książę Harry może pogrążyć księcia Karola? Między ojcem i synem rozpoczęła się rywalizacja

Superniania świętuje 15. rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia! Czerwona suknia i młodszy mąż były sensacją

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Seniuk | Maciej Małecki | Magdalena Małecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy