Reklama

Reklama

Reklama

Córka Pawła Golca gwiazdą TikToka. Tak wygląda 19-latka! Podobna do sławnego taty?

Paweł i Łukasz Golec (47 l.) od lat tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra. Band jakiś czas temu wiódł prym na polskiej scenie muzycznej, a bracia podbijali listę przebojów swoimi hitami. "Lornetka", "Ściernisco", czy "Słodycze" znało i nuciło większość osób mieszkających nad Wisłą. Jak się okazało, nie tylko bliźniacy są utalentowani muzycznie. Również córka Pawła odziedziczyła zdolności i swoimi coverami podbija TikToka. Wyrośnie na gwiazdę?

Bracia Golec tworzą zespół muzyczny Golec uOrkiestra (posłuchaj) już od ponad 20 lat. Ich hity zna prawie cała Polska, a popularność muzyków nie słabnie. Oprócz zawrotnej kariery Paweł i Łukasz mogą pochwalić się również udanym życiem osobistym.

Golcowie są szczęśliwymi mężami i ojcami. Edyta, żona Łukasza, w bandzie gra na altówce i śpiewa. Jak się okazuje, nie tylko ona jest utalentowana muzycznie. W ostatnim czasie w mediach głośno jest o najstarszej córce Pawła, która zachwyca swoimi umiejętnościami wokalnymi na TikToku.

Reklama

Czy pójdzie w ślady sławnego taty i zostanie artystką?

Paweł Golec ma utalentowaną córkę. Nastolatka pięknie śpiewa. Czy zostanie gwiazdą?

Maja Golec to córka Pawła Golca i Katarzyny Kułaczewskiej. Okazuje się, że najstarsza pociecha muzyka odziedziczyła po nim talent wokalny.

Maja przyszła na świat w 2003 roku. 19-latka w sieci tworzy covery znanych i lubianych utworów. Niedawno dziewczyna postanowiła spróbować sił z własnymi piosenkami i wydała debiutancki numer "Ty wiesz", a zaraz po nim opublikowała piosenkę "Na szczyt".

Maja jest również gwiazdą na TikToku i Instagrama. Za pośrednictwem mediów społecznościowych nastolatka chwali się swoimi umiejętnościami. Nagranie, na którym śpiewa piosenkę Harry'ego Stylesa "Watermelon sugar", a także cover utworu Amy Winehouse "Valerie" podbił serca internautów.

Użytkownicy TikToka i Instagrama są zgodni i uważają, że córka Pawła ma dar i pięknie śpiewa. Pod jej filmikami roi się od miłych komentarzy.

Posłuchajcie, jak brzmi Maja. Faktycznie ma talent?

Zobaczcie również:

Królikowski wywołał wielki skandal, a teraz taka sensacja! Była aktora przerwała milczenie! W tle jego "liczna rodzina"!

Natasza Urbańska wyjawiła to o związku z Józefowiczem. Nie pozostawiła żadnych złudzeń

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Golec | Golec uOrkiestra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy