Reklama

Reklama

Reklama

Córka Moniki Richardson nie chce jej widzieć na swojej 18-stce! „Zostaliśmy poproszeni o wyjazd”

Córka Moniki Richardson kończy 18 lat! Z tej okazji organizuje imprezę, na którą jednak nie zaprosiła swojej mamy. Nastolatka wręcz poprosiła ją, by w dniu wydarzenia wyjechała z domu!

Monika Richardson (do niedawna jeszcze Zamachowska), doczekała się dwojga dzieci - syna Tomasza i córki Zofii. Ich ojcem jest były mąż dziennikarki, Jamie Malcolm, z którym związała się po rozwodzie z pierwszym mężem, Rickiem Richardson, po którym odziedziczyła nazwisko.

Syn gwiazdy ma 20 lat, jego siostra jest młodsza o dwa lata i właśnie wchodzi w dorosłość. Zofia Malcolm skończyła 18 lat i z tej okazji urządza imprezę urodzinową.

Córka Moniki Richardson nie chce jej widzieć na swojej 18-stce!

Jak wiadomo, "osiemnastkę" zwykle świętuje się dość hucznie i tak też ma zamiar zrobić córka Moniki Richardson. Jednak, jak się okazuje, przy imprezowym stole nie przewiduje miejsca dla swojej mamy. Zofia poprosiła Monikę, aby wraz ze swoim partnerem wyjechała na weekend. Nastolatka chce bowiem spędzić ten czas tylko w gronie swoich znajomych.

Reklama

Monika Richardson nie zamierza jednak ukrywać, że jej córka nie chce jej na swojej imprezie. Przeciwnie - sama o tym poinformowała na Instagramie.

Dziennikarka, a obecnie bizneswoman, nie zamierza się jednak dąsać z tego powodu. Rozumie córkę i nawet postanowiła jej pomóc w przygotowaniach do imprezy, gotując chilki con carne.

"Co robocie na osiemnastkę dzieci? My zostaliśmy bardzo ładnie poproszeni o... wyjazd na weekend. Cieszę się, że mogłam przynajmniej zrobić dla Zosi to #chilliconcarne, zanim zniknę" - napisała.

Na filmiku z kolei widzimy, jak przyrządza posiłek dla swojej pociechy.

Jedna z fanek zauważyła, że wielu rodziców znika z domu podczas imprezy swoich dzieci. "Większość rodziców musi być poza imprezą i opuścić miejsce gdzie się odbywa" - czytamy w komentarzu.

Wy również wypraszaliście swoich rodziców przed imprezą osiemnastkową?

Zobacz też:

Nerwowo w domu Moniki Richardson. Drży o córkę

Monika Richardson znów jest blisko z pierwszym mężem. Co na to Konrad?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy