Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Córka Marty Kaczyńskiej nagrodzona! Takiego sukcesu dawno nie było

Marta Kaczyńska-Dubieniecka-Zielińska (39 l.) ma powód do świętowania. Jej córka Martyna Dubieniecka (12 l.) została laureatką konkursu jeździeckiego Cavaliada Kraków.

Cavaliada Tour to cykl międzynarodowych zawodów jeździeckich, które odbywają się w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie. Obecnie w krakowskiej Tauron Arenie ma miejsce trzeci etap rozgrywek.

Reklama

Fani jeździectwa mogą liczyć na emocjonujące pokazy. Jeden z nich właśnie wygrała córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego.

Dziewczynka zwyciężyła na koniu Kamelot w konkursie skokowym Małej Rundy z przeszkodami o wysokości 120 cm, pokonując aż 60 par.

O tym, że jej pasją są konie, znana mama wielokrotnie informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jakiś czas temu pokazywała zdjęcie córki zrobione na treningu. Martynka od dawna jest bowiem zapaloną miłośniczką koni i jeździectwa, regularnie bierze udział w zawodach.

Proszę nie komentować

12-latka to nie tylko utalentowana sportsmenka, ale i pewna siebie nastolatka. Gdy internauci nazwali jej mamę "zakłamaną" po tym, jak zamieściła na Instagramie zdjęcie ślubnych obrączek, napisała jednej z internautek:

"Jacy zakłamani? Niech Pani się zajmie swoim życiem, i jeśli Pani się coś nie podoba, to proszę nie komentować, wyjść i ciao!" - odpisała wyraźnie zdenerwowana Martynka Dubieniecka.

Później było równie ostro. Na komentarz, że "cała uroczystość ślubna była żenująca i tylko patrzeć, kiedy państwo młodzi się rozwiodą", córka Marty Kaczyńskiej odpaliła bez ogródek: "Żenujące to jest pani zdjęcie na profilu i pani osobowość".

Stanowczo było również, gdy jeden z użytkowników napisał, że "Marta Kaczyńska powinna się pod ziemię zapaść, a nie afiszować z trzecim ślubem".

"Człowieku, zachowaj te informacje dla siebie. Nikt nie chce wysłuchiwać twych mądrości" - zripostowała Martyna Dubieniecka.

Taka córa to skarb!


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje