Reklama
Reklama

Córka Madonny w prześwitującym kostiumie na otwarciu wystawy, a Kylie Jenner w... koronie!

W muzeum w Brooklynie otwarto retrospektywną wystawę Thierry'ego Muglera. Na tym wydarzeniu zjawiła się plejada gwiazd, m.in. Kylie Jenner, czy córka Madonny, Lourdes Leon. Większość pań postawiło na dość mocno roznegliżowane kreacje!

Projekty Thierry'ego Muglera cieszyły się powodzeniem wśród gwiazd Hollywood. Zmarły w styczniu tego roku francuski projektant pozostawił po sobie wiele wspaniałych dzieł modowych, które doczekały się teraz nietypowej wystawy.

Na jej otwarciu w brooklyńskim muzeum zjawiła się plejada gwiazd, które często nosiły jego sukienki. Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Kylie Jenner, córka Madonny - Lourdes Leon czy bliźniaczki Clermont.

Kylie Jenner pojawiła się w czarnej długiej sukni, która mocno eksponowała jej dekolt, a przede wszystkim biust. Jako ozdobę na włosy wybrała... koronę!

Reklama

Córka Madonny, Lourdes Leon, postawiła z kolei na prześwitujący kostium, który podkreślał jej zgrabną sylwetkę.

Największą uwagę zwracały jednak chyba bliźniaczki Clermont, które również pojawiły się w prześwitującym kombinezonie, podobnym do tego, który wybrała Lourdes. Zobaczcie poniżej, jak prezentowały się pozostałe gwiazdy podczas tego wieczoru:

Zobacz też:

Kylie Jenner okrzyknięta klimatyczną kryminalistką!

Lourdes Leon ujawnia kulisy wychowywania przez Madonnę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Lourdes Leon | Thierry Mugler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy