Reklama
Reklama

Lourdes Leon ujawnia kulisy wychowania przez Madonnę: "Kontrolowała mnie przez całe życie"

Lourdes Leon to jedyna biologiczna córka Madonny. Po latach zdradziła, jak naprawdę wyglądały metody wychowawcze sławnej mamy. Przyznaje, że nieustannie była przez nią kontrolowana, dlatego po liceum wyprowadziła się z domu. Jaką najcenniejszą radę dostała od "królowej popu"?

Lourdes Leon to jedyna biologiczna córka "królowej popu", czyli wokalistki Madonny. Jej ojcem jest trener fitness Carlos Leon, z którym Madonna była krótko związana.

Lola, bo tak mówią na nią znajomi i rodzina, skończyła już 25 lat. Projektuje, działa artystycznie i pracuje jako modelka dla Stelli McCartney, Rihanny czy Marca Jacobsa.

Od 2010 roku prowadzi własną markę modową Material Girl, inspirowaną stylem Madonny. Kolejną jej pasją jest aktorstwo, a na studiach musicalowych poznała Timothéego Chalameta, który został jej pierwszym chłopakiem!

Lourdes Leon rzadko pojawia się na ściankach czy czerwonym dywanie, ale w mediach społecznościowych publikuje wyzywające zdjęcia i promuje ruch ciałopozytywności. Nie wstydzi się pokazywać swojego owłosienia.

Reklama

Sławna mama zawsze dbała o to, aby kariera nie uderzyła jej do głowy. Córka po latach zdecydowała się ujawnić jej prawdziwe metody wychowawcze.

Lourdes Leon ujawnia kulisy dorastania u boku Madonny

Lourdes Leon udzieliła wywiadu przyjaciółce Madonny na łamach magazynu "Interview". Przyznała, że opuściła rodzinny dom tuż po ukończeniu liceum. Dlaczego?

Biologiczna córka Madonny czasami czuła się wręcz przytłoczona nadmierną potrzebą kontroli ze strony mamy.

Madonna nie chciała, aby Lourdes skończyła jak dzieci innych osób ze świata show-biznesu. Zdradziła też najważniejsze słowa, jakie usłyszała od swojej mamy.

Przyznała, że podziwia swoją mamę za to, jak zawsze umacniała kobiety i wyprzedzała czasy, ale jej zdaniem... jest najtrudniejszym pracownikiem, jakiego kiedykolwiek poznała.

Madonna jest także matką 21-letniego Rocco, 15-letniego Davida, 15-letniej Mercy oraz 9-letnich bliźniaków Estere i Stelli.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Urszula szokuje wyznaniem po latach! "Dużo pił, były też narkotyki"

Tomaszewska ujawnia gorzką prawdę o Grabowskim! Kto by się spodziewał 

Kate i William przechodzą kryzys? Sensacyjne plotki 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lourdes Leon | Madonna | dzieci gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy