Reklama
Reklama

Córka Karolaka i Kołakowskiej poszła do szkoły wojskowej! Syn Górniak też się w takiej uczy!

Tomasz Karolak (51 l.) i Violetta Kołakowska (44 l.) mają dwójkę dzieci. 15-letnią Lenę i 9-letniego Leona. Według doniesień tabloidu córka pary została uczennicą w liceum o profilu mundurowym. Czyżby nastolatka nie planowała iść w ślady sławnych rodziców i nie chciała zostać gwiazdą?

Tomasz Karolak przez pewien czas w kręgu sław uchodził  za naczelnego podrywacza. Aktor spotykał się z wieloma pięknymi kobietami, a media donosiły o jego relacjach z Iloną Ostrowską, Magdą Boczarską, Magdaleną Lamparską, Magdą Malicką, czy z Violettą Kołakowską, z którą doczekał się dwójki pociech. Para miała swoje wzloty i upadki, ale 51-latek w końcu oświadczył się matce swoich dzieci. Zrobił to w oryginalnym stylu, bowiem pierścionek ukochanej wręczył na scenie w teatrze.

Reklama

To właśnie aktorstwo jest kolejną miłością Karolaka. Studiował na PWST w Krakowie, a w 1995 roku debiutował w teatrze. 5 lat później zaczęła się jego przygoda z filmem. Mężczyzna popularność zyskał w serialu "Kryminalni". Wystąpił również w znanych produkcjach: "39 i pół", "Rodzinka.pl", "Listy do M.", "Testosteron", czy "Planeta singli".

Fani artysty mogą go również podziwiać w najnowszej produkcji Polsatu "Kuchnia", gdzie Karolak wciela się w postać wybuchowego i charyzmatycznego szefa kuchni Wiktora. 

Jesteście fanami serialu "Kuchnia"? Wszystkie odcinki smacznej komedii możecie obejrzeć na PolsatGo! SPRAWDŹCIE!

Jak widać, życie osobiste i zawodowe Karolaka jest już poukładane. Niedawno fotoreporterzy przyłapali go, jak odprowadzał swoją córkę do szkoły!

Nastolatka wybrała liceum o profilu wojskowym.

Córka Karolaka i Kołakowskiej poszła do szkoły wojskowej! Planuje przyszłość w mundurze?

Gazeta "Fakt" ujawnia, że 15-letnia Lena już wybrała, w jakim kierunku chciałaby się kształcić. Nastolatka postawiła na szkołę z klasą wojskową. W rodzinie aktora są tradycje mundurowe. Rodzice Karolaka, Hanna i Andrzej również pracowali w wojsku.

Aktor jest zachwycony wyborem córki. 51-latek przyznał, że Lena wybiera się również na obóz. Takie doświadczenia na pewno będą cenną lekcją dla nastolatki!

Najwidoczniej szkoła z profilem wojskowym jest ostatnio popularna wśród dzieci sław. Na taką placówkę zdecydował się również syn Edyty Górniak, Allan.

Tomasz Karola: wiek, kariera, rodzina

Tomasz Karolak urodził się 21 czerwca 1971 roku w Radomiu.

Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997 roku. Na dużym ekranie debiutował rolą posterunkowego w filmie "Duże zwierzę" w 2000 roku.

Popularność zyskał za sprawą gry w serialu "Kryminalni". Później wcielał się w główne postacie w produkcjach: "39 i pół" i "Rodzinka.pl". 

Najnowszym formatem z udziałem Karolaka jest emitowany na antenie Polsatu serial "Kuchnia". 

Z nieformalnego związku z modelką i aktorką Violettą Kołakowską ma córkę Lenę i syna Leona.

Zobaczcie również:

Zakpił z Meghan Markle. Dziennikarz szydził z niej na oczach widzów

Nieco zapomniany Ricky Martin pozuje z ukochanym w Cannes! Robił coś z twarzą...?

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama