Reklama
Reklama

Allan Krupa jednak nie pójdzie do wojska?! Syn Górniak się tłumaczy

Allan Krupa jest już pełnoletni. Okazuje się, że ten uczeń szkoły wojskowej wcale nie wybiera się na front, a swoją przyszłość wiąże z hip-hopem. Jak syn Edyty Górniak tłumaczył fakt, iż nie będzie powołany do wojska?

Allan Krupa jednak nie pójdzie do wojska?! Syn Górniak się tłumaczy

Allan Krupa 27 marca skończył 18 lat. Jak powszechnie wiadomo, syn Edyty Górniak uczęszcza do szkoły wojskowej z internatem. Gdy się do niej zapisywał, prawdopodobnie brał pod uwagę, że kiedyś ruszy na front, bronić swej ojczyzny. Jego mama niedawno udzieliła wywiadu, w którym tłumaczyła, że nie obawia się wojny, właśnie z tego względu, że przy Allanie może czuć się bezpieczna, o czym pisaliśmy (tutaj).

Reklama

Wojskowe plany wyraźnie uległy zmianie, ponieważ wraz ze wkroczeniem w dorosłość Allan postawił pierwszy poważny krok ku karierze artystycznej.  W dniu jego urodzin na serwisach streamingowych pojawił się jego pierwszy utwór. Młody raper występuje pod tajemniczym pseudonimem Enso. Debiutancki numer nosi tytuł "Lambada", a moment premiery utworu został uwieczniony na social mediach - pierwszą osobą, która miała przyjemność doświadczyć popisów rapującego Allanka była oczywiście jego mama. Premiera nowego utworu 18-letniego artysty miała miejsce podczas urodzin syna diwy polskiej estrady.

W kontekście wojny w Ukrainie, która rozpoczęła się ponad miesiąc temu i nadal zbiera okrutne żniwo, Allan Krupa skomentował swoje wojskowe wykształcenie w rozmowie z Jastrząb Post. Syn Edyty Górniak poszedł do liceum o profilu wojskowym, gdy miał zaledwie 15 lat. Podczas rozmowy wytłumaczył, dlaczego jednak nie będzie powołany do wojska.

Allan Krupa podkreślił, że wszyscy powinniśmy zachować teraz spokój i, w ramach możliwości, zaangażować się w pomoc potrzebującym. Młody raper zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i liczy na to, że co raz więcej osób będzie chciało okazać swoje wsparcie uchodźcom.

Zobacz też:

Allan Krupa przeszedł ogromną metamorfozę! Syn Edyty Górniak schudł już 13 kg

Negocjacje w Turcji. Ukraina złożyła propozcyję Rosji ws. gwarancji bezpieczeństwa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy