Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Córka Houston zaręczyła się z... bratem!

Bobbi Kristina Brown (20 l.) przyjęła oświadczyny Nicka Gordona (23 l.), jej przybranego brata...

O tym, że tych dwoje ma się ku sobie, mówiło się od dawna. Jednak większość sądziła, że to chwilowe fanaberie młodych. Jednak Bobbi postanowiła raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości.

"Tak, ja i Nick jesteśmy zaręczeni" - napisała na swoim Facebooku córka Whitney.

Nietrudno się domyślić, że informacja ta wywołała spore kontrowersje. W końcu jej wybranek jest poniekąd jej bratem.

Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu Whitney Houston postanowiła zaopiekować się chłopcem, wyciągając go wtedy z patologicznej rodziny. Co prawda, gwiazda oficjalnie nigdy nie adoptowała Nicka, ale zawsze traktowała go jak syna, a sam chłopak zwracał się do niej: mamo!

Reklama

Okazało się jednak, że między "dziećmi" Houston zrodziło się uczucie, które kiełkowało latami. Dziewczyna tłumaczy teraz, że formalnie nie są rodzeństwem, a nieżyjąca matka miała o wszystkim wiedzieć i to akceptować. 

"Mamusia była jedyną osobą, która wiedziała, że się spotykamy. Moja mama zna mnie lepiej niż ktokolwiek z was (...) Ludzie, przestańcie oceniać mój związek. To moja własna decyzja, z kim chcę być" - oświadczyła Bobbi.

Faktycznie, z formalnego punktu widzenia nie są rodzeństwem. Nie zmienia to jednak faktu, że ich związek należy do dość egzotycznych. Nic więc dziwnego, że wzbudza tyle kontrowersji...


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bobbi kristina | Whitney Houston | zaręczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje