Reklama
Reklama

Córka Gessler pod ostrzałem hejterów! Wszystko przez jedno zdjęcie!

Magda Gessler (62 l.) nie sądziła, że publikując na swoim Facebooku jedno zdjęcie z córką Larą wywoła aż taką burzę w internecie!

Lara Gessler nie ukrywa, że zazwyczaj stoi w cieniu swojej sławnej mamy. To Magda Gessler jest twarzą wszystkich restauracji, które wspólnie prowadzą.

Jednak ostatnio to właśnie na Larę zwrócone były oczy większości internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie Magda Gessler opublikowała na swoim Facebooku.

Fotka z pozoru jest zwyczajnym upamiętnieniem spędzonych wspólnie chwil w gronie rodzinnym. Jednak internauci dopatrzyli się w niej powodów do tego, aby zaatakować Larę falą hejtu.

Wszystko przez sweter córki Magdy Gessler. Okazuje się, że internetowi "znawcy" mody uznali, że jest on za krótki i dziewczyna powinna założyć do niego spodnie lub legginsy.

Reklama

Co więcej, internautom nie spodobał się również brak uśmiechu na twarzy Lary. W komentarzach można było przeczytać niewybredne docinki na temat urody i usposobienia młodej Gesslerównej.

"Nogi to jeszcze nie wszystko, jakbym była tak nie urodziwa, to bym się chociaż uśmiechała, żeby zatuszować złe wrażenie. Z całym szacunkiem, ale córka wygląda, jakby żyła za karę, wszędzie, gdzie się pokazuje. Wolę widzieć Pani pozytywny uśmiech niż wkurzoną twarzy Lary. Pseudcelebrytów już nam wystarczy, tym bardziej wkurzonych" - napisała jedna z internautek.

Czy naprawdę Lara wygląda tak źle na tym zdjęciu? Zgadzacie się z uwagami internetowych hejterów?

(Dzień Dobry TVN/x-news)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy