Reklama
Reklama

​Córka Fraszyńskiej i Gonery swoje powołanie odnalazła po drugiej stronie kamery… Czym zajmuje się Nastazja Gonera?

Córka Jolanty Fraszyńskiej (54 l.) i Roberta Gonery (54 l.) jest już po trzydziestce i, podobnie, jak rodzice, realizuje się w filmie. Jednak, chociaż próbowała swoich sił w aktorstwie, uznała, że bardziej pociąga ją druga strona kamery. Co teraz robi Nastazja Gonera?

Córka Jolanty Fraszyńskiej Roberta Gonery, Nastazja Gonera odziedziczyła po rodzicach pasję filmową, jednak nie wybrała aktorstwa. Znalazła natomiast dla siebie inną drogę kariery.

Fraszyńska i Gonera: owocem ich miłości jest córka

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera na przełomie lat 80. i 90. uchodzili za najgorętszą parę polskiego show biznesu.  Byli młodzi, piękni, zdolni i zasypywani propozycjami ról. Ich małżeństwo, chociaż kibicowała mu cała Polska, nie okazało się trwałe. Na zawsze jednak połączyła ich wspólna córka, urodzona w 1990 roku Nastazja Gonera. 

Reklama

Chociaż córka aktorskiej pary miała okazję spróbować swoich sił w aktorstwie, szybko zrozumiała, że jej przeznaczeniem jest praca po drugiej stronie kamery. Studiowała reżyserię i teatrologię na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej łódzkiej PWSFTViT i jeszcze w czasie studiów miała okazję asystować Andrzejowi Wajdzie w pracach nad filmem „Powidoki”. 

Nastazja Gonera chroni prywatność

Ma na koncie także nominację do Student Academy Award 2021, nazywanego „studenckim Oscarem” za „Pierwsze lato końca świata”, etiudę, którą wyreżyserowała i do której napisała scenariusz. 

Nastazja Gonera chroni swoją prywatność, nie ujawniając zbyt wiele w mediach społecznościowych. Czasem pozuje z mamą do zdjęć, które potem znajdują się na Instagramie Fraszyńskiej.

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera: dalsze losy

Tymczasem w życiu jej rodziców sporo się wydarzyło. Oboje założyli nowe rodziny, z których mają dzieci: Fraszyńska córkę, a Gonera dwóch synów. Tata Nastazji przez lata zmagał się z depresją, a mama zainwestowała sporo pieniędzy w galerię sztuki, która okazała się piramidą finansową. 

Na szczęście los w  końcu się odmienił. Gonera układa sobie życie na nowo, a Fraszyńska gra w nowym serialu Polsatu „Teściowie”, w którym miłość dwojga młodych: internetowej influencerki i doktoranta, pochodzących z zupełnie różnych środowisk i w zupełnie różny sposób wychowanych, staje się punktem wyjścia do spotkania ich rodzin. 

Jako starsze pokolenie występują: Jolanta Fraszyńska, Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Małgorzata Rożniatowska, Paweł Wawrzecki i Magdalena Wójcik. Ich relacje stają się okazją do pokazania „w krzywym zwierciadle współczesnych obyczajów i konfliktów pokoleniowych". 

Zobacz też:

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej kręci z Matą. To jednak nie wszystko!

O córce Gonery i Fraszyńskiej głośno za granicą. Wyszło, czym się teraz zajmuje

Robert Gonera: "Niczego nie planuję"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nastazja Gonera | Robert Gonera | Jolanta Fraszyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy