Reklama
Reklama

Córka Fraszyńskiej i Gonery była nominowana do Oscara!

Jolanta Fraszyńska (53 l.) ogłosiła sukces swojej córki, Nastazji Gonery (31 l.)! Reżyserka filmowa była nominowana do Oscara. Aktorka opowiedziała o rodzinie, a także wyjawiła, jak układa jej się z obecnym partnerem!

Jolanta Fraszyńska to znana aktorka filmowa i teatralna. Studiowała we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Na ekranie zadebiutowała pod koniec lat 80., a szerszej publiczności dała się poznać z ról w filmach i serialach takich jak: "Boża podszewka", "Na dobre i na złe", "Sto minut wakacji", "Skazany na bluesa". Obecnie 53-latka gra główną rolę w serialu "Leśniczówka". 

Fraszyńska jest dwukrotnie rozwiedziona. Jej pierwszym mężem był aktor Robert Gonera, z którym ma córkę Nastazję. Następnie artysta wzięła ślub z Grzegorzem Kuczeriszką i urodziła drugą córkę, Anielę. Obecnie związana jest z Tomaszem Zielińskim. Aktorka rzadko pojawia się na ściankach i bardzo dba o swoją prywatność. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i zasiadła na kanapie w programie "Pytanie na śniadanie". W TVP opowiedziała o swoich tajemnicach, rodzinie, a także partnerze!

Reklama

Nastazja Gonera nominowana do Oscara. Ogromny sukces córki aktorów!

Jolanta Fraszyńska w programie "Pytanie na śniadanie" udzieliła wywiadu i opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Kobieta wspomniała o swojej najstarszej córce, Nastazji. 31-latka jest reżyserką i scenarzystką. 

Córka pary aktorskiej w zeszłym roku została nominowana do "Student Academy Awards" za film "Pierwsze lato końca świata", czyli tzw. studenckiego Oscara!

Dumna mam pochwaliła się sukcesem córki:

Fraszyńska otworzyła się również na temat związany z jej partnerem, Tomaszem Zielińskim. Przyznała, że z ukochanym tworzy wymagającą parę, która ciągle podnosi poprzeczkę, by się rozwijać. Na szczęście wszyscy w rodzinie mają podobne spojrzenie na świat i są na diecie wegetariańskiej.

Zobaczcie również:

Janet Jackson wraca do afery "sutkowej"! Co wyjawiła?

Spór o ustawę covidową. "Antyludzka", "bubel prawny", "donosik plus"

Jak sprawdzić, czy się przeszło infekcję SARS-CoV-2? "Prosty test"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Fraszyńska | Nastazja Gonera | Robert Gonera
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy