Reklama
Reklama

Córka Daniela Olbrychskiego robi wielką karierę za oceanem. Ujawnili, jaki ma kontakt z ojcem

Daniel Olbrychski jest ojcem trójki dzieci. Jedna z jego córek, Weronika od wielu lat robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Teraz tajemniczy znajomy rodziny postanowił ujawnić, jak wygląda jej kontakt ze znanym ojcem. Czy relacje Daniela Olbrychskiego z córką Weroniką są dobre? Oto szczegóły.

Daniel Olbrychski jest wybitnym polskim aktorem. Jego rola w "Potopie" z pewnością przeszła do historii. Aktor próbował swoich sił także w Hollywood, zagrał nawet u boku Angeliny Jolie w produkcji "Salt". 

Jakim ojcem jest Daniel Olbrychski?

Prywatnie Olbrychski jest ojcem trójki dzieci: Rafała, Weroniki i Wiktora. Każde z nich ma z inną kobietą. Jakiś czas temu aktor otworzył się na temat swojego ojcostwa w rozmowie z magazynem "Co za tydzień".

"Moje życie nie aktorskie, ale osobiste było tak rozhuśtane. Ja byłem fajnym ojcem. Najwięcej ze mną przeżyła moja córka Weronika, a z Rafałem, mimo że porzuciłem jego matkę, kiedy on miał niecałe trzy lata, to do dorosłości nie było świąt czy wakacji, których by nie spędzał ze mną. I to całkowicie. Nie widzę żadnego powodu, dla którego zapracowany lekarz, czy inżynier jest lepszym ojcem od aktora. Byłem zajęty piękną pracą, czasami nieregularną, ale czasu na dzieci nigdy nie szczędziłem. Oprócz mojego najmłodszego syna, z którym rzadziej się widywałem" - wyznał Olbrychski.

Reklama

Córka Olbrychskiego robi karierę w USA. Ujawnili, jaki ma kontakt z ojcem

42-letnia Weronika jest owocem związku Daniela Olbrychskiego z dziennikarką Zuzanną Łapicką. Kobieta od 19. roku życia mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje w jednym z luksusowych domów mody.

"Jest szefową produkcji w domu mody Proenza Schouler, gdzie bardzo artystycznie podchodzą do projektów. Spełnia się. Nie chce ani grosza, sama kombinuje. Jestem z niej bardzo dumna, poradziła sobie w tak trudnym mieście, jak Nowy Jork. Być może trudne dzieciństwo ją zahartowało" - opowiadała kilka lat temu mama Weroniki, na łamach "Vivy".

Zuzanna Łapicka zmarła w 2018 roku, to właśnie wtedy, zdaniem informatora portalu Shownews, relacje Weroniki z ojcem znacznie się poprawiły. 

"Po śmierci swej mamy Zuzanny Łapickiej, Weronice z najbliższej rodziny został tylko ojciec. Ich relacje po śmierci Zuzanny są lepsze. Mama Weroniki nie rozstała się w zgodzie z Danielem i do końca życia nie wybaczyła mu jego zdrad. Swym rozżaleniem niejednokrotnie dzieliła się ze swoją córką, co miało niewątpliwie wpływ na relacje Weroniki z ojcem" - powiedział znajomy Olbrychskiego.

Mężczyzna zdradził także, że córka Daniela Olbrychskiego bardzo dobrze czuje się w Stanach Zjednoczonych i nie zamierza wracać do Polski. Na jaw wyszły także zarobki Weroniki. W USA kobieta ma zarabiać 250 tysięcy dolarów rocznie.

Zobacz też:

Córka Olbrychskiego złamała rodzinną tradycję. Tak to się skończyło

Olbrychski usłyszał przekleństwa od Jolie. Gwiazda nie gryzła się w język

Były kolega Cugowskiego nie mógł sobie tego darować. Afera po słowach muzyka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski | Zuzanna Łapicka-Olbrychska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy