Reklama
Reklama

Córka Czesława Niemena nie miała łatwo. Niewiarygodne, jak traktował ją ojciec

Córka Czesława Niemena, Natalia Niemen ostatnio zdobyła się na odważne wyznanie dotyczące ojca. Wokalistka wyznała, że ojciec nie szczędził jej słów krytyki oraz bardzo rzadko okazywał uczucia. Musiała długo pracować nad budową poczucia własnej wartości.

Natalia Niemen (posłuchaj!) postanowiła nie być tylko córką słynnego ojca. Kobieta buduje własną karierę jako piosenkarka. Ostatnio Niemen gościła w podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces". Jednym z tematów rozmowy były relacje ojca z córką. Dziennikarka zapytała, czy Niemen często mówił Natalii, że jest piękna i że ją kocha. Jak wyznała wokalistka, legendarny muzyk stronił od takich słów. Bardzo często krytykował za to swoją córkę.

Reklama

Natalia Niemen nie miała łatwej relacji z ojcem. "Musiałam wykonać dużo pracy, żeby uwierzyć, że jestem piękna"

"Nie mówił tego. Dlatego ja musiałam wykonać dużo pracy, żeby uwierzyć, że jestem piękna, że mogę się podobać mężczyznom, że jestem ważna, silna i sprawcza. To wszystko, co wymieniłam to takie podstawowe słowa kluczowe. Nie miałam sygnałów od taty, że właśnie taka jestem, dlatego tym bardziej jestem z siebie dumna" - szczerze opowiedziała Natalia Niemen.

Wokalistka nie żywi jednak urazy do swojego ojca. Dopiero po czasie zrozumiała, że była to cenna lekcja, która pozwalała jej się rozwijać.

"Im człowiek jest dojrzalszy, jeśli stawia na samorozwój i jest świadomy, to jest ogromną przyjemnością zrozumienie rodziców, wejście w ich buty, przebaczenie, wzięcie tego wszystkiego jako lekcję. Tak naprawdę paradoksem jest to, że jeśli mamy zbyt fajnie i łatwo w życiu, to stoimy w miejscu. Jest takie powiedzenie, że w deficycie jest obfitość" - podsumowała.

Czesław Niemen miał burzliwe życie miłosne

W życiu miłosnym Czesława Niemena działo się wiele. Z pierwszego małżeństwa z Marią Klauzunik doczekał się córki, Marii. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu. Niemen opuścił żonę krótko po ślubie. Chwilę przed rozwodem związał się z włoską piosenkarką, Faridą Gangi, jednak ich romans szybko się skończył. W 1973 roku muzyk poznał Małgorzatę Krzewińską, z którą był do końca swojego życia. Para doczekała się dwóch córek: Natalii i Eleonory.

Zobacz też:

Grzegorz Skawiński żałuje, że nie założył rodziny. "Nie ma na to rady"

Dariusz Gnatowski za życia był uwielbiany przez fanów. Dziś mało kto pamięta o jego grobie

Gorzkie słowa Englerta o ukochanej córce. Helena nawet tego dla niego nie zrobiła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Niemen | Czesław Niemen
Reklama
Reklama
Reklama