Reklama
Reklama

Córka Charliego Sheena debiutuje na OnlyFans. Ojciec rozkłada ręce i obwinia byłą żonę

Nastoletnie dzieci gwiazd również sprawiają problemy. Jedną z buntowniczych 18-latek została Sam "Sami" Sheen, znanego aktorka Charliego Sheena i aktorki Denise Richards. W poniedziałek na swoim Instagramie zachęcała do opłacania ekskluzywnego contentu na portalu, w którym celebryci sprzedają swoje nagie zdjęcia. Faktycznie ekskluzywnie?

OnlyFans w USA jest wśród wielu celebrytów uważany za "zwykły" portal społecznościowy, z tym wyjątkiem, że za dostęp do zdjęć, wymagana jest comiesięczna subskrypcja. Córka aktora Charliego Sheena i Denise Richards ma już 18 lat i postanowiła wykorzystać swoją aparycję do zarabiania w internecie, właśnie na portalu OnlyFans.

Córka Charliego Sheena debiutuje na OnlyFans

Córka Charliego Sheena urodziła się 9 marca 2004 roku. Teraz Sam "Sami" Sheen ma 18 lat i w poniedziałek ogłosiła, że dołącza do portalu OnlyFans. Zachęcała do subskrypcji jej konta, dodając zdjęcie na Instagramie.

Reklama

Na portalu OnflyFans coraz więcej gwiazd i celebrytów oferuje swoje roznegliżowane fotografie lub materiały wideo. Portal powstał w 2016 roku i na początku zarejestrowały się na nim gwiazdy porno. Autor portalu przyznał w jednym z wywiadów, że platforma społecznościowa została założona do zupełnie innych celów.

Charlie Sheen oskarża byłą żonę o rozwiązłość córki

Jak można się domyślić, Charlie Sheen nie był zachwycony informacją, że córka będzie sprzedawała swoje rozbierane zdjęcia w internecie. 

Aktor twierdzi, że gdyby córka mieszkała z nim, do takiej sytuacji by nie doszło.

Denise Richards nie pozostawiła wypowiedzi byłego męża bez słowa.

Sam Scheen miała problemy ze zdrowiem psychicznym

Charlie Sheen i Denise Richards pobrali się w 2002 roku. Dwa lata później urodziła się Sami. Małżeństwo rozwiodło się w 2006 roku.

Sami nie miała łatwego dzieciństwa ze względu na pełne przemocy relacje rodzinne. Córka oskrarżyła Denise Richards o znęcanie się fizyczne na TikToku, lecz szybko usunęła filmik. Wyznała również, że żywiła wobec siebie silne uczucie nienawiści, a także pogrążyła się w głębokiej depresji.

Myślicie, że Charlie Sheen wykupi od córki subskrypcję, aby kontrolować jej poczynania w internecie?

Zobacz też:

Młynarska wspomina piekło u zakonnic. "Znęcały się psychicznie"

Blanka Lipińska promuje masło "zero kalorii", a tu dietetyk popsuł jej szyki. "Zostałam oszukana"

Natasza Urbańska w zjawiskowej kreacji! Fani zachwyceni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Charlie Sheen
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy