Reklama
Reklama

Charlie Sheen przykładnym ojcem rodziny? Powiedział o chorobie

Hollywoodzki aktor słynący z wybitnych ról w kilku filmach kinowych takich jak na przykład "Wall Street", "Young Guns", czy "Trzej muszkieterowie" jest synem sławnego Martina Sheena. A jednak wielkie nazwisko nie uchroniło go od popadnięcia w nałóg i pozostawienia rodzinnych więzi pod znakiem zapytania. Teraz jest nazywany skandalistą, narkomanem i damskim bokserem.

Kim jest Charlie Sheen?

Wielokrotnie nagradzany aktor jest wyróżniany jako jedna z najbardziej opłacalnych gwiazd telewizyjnych. Charlie Sheen urodził się 3 września 1965 roku w Nowym Jorku, jako trzeci syn z czworga dzieci aktora Martina Sheena oraz artystki Janet Templeton. Jego dwaj starsi bracia to Emilio Estévez i Ramón Estévez, a siostra to Renée Pilar Estévez. W wieku 8 lat zagrał w filmie "Badlands" u boku swojego ojca. Karierę na dużym ekranie rozpoczął od roli w dramacie sensacyjnym "Czerwony świt" z 1984 roku z Patrickiem Swayze. Następnie Sheen zagrał w serii filmów telewizyjnych i niskoprofilowych wydawnictw. Natomiast trwałą pozycję w kinie zapewniła mu rola szeregowego Chrisa Taylora w dramacie wojennym "Pluton". Na przełomie lat 80. i 90. aktor dostał role w przebojowych filmach, takich jak "Young Guns", "Major League", i "Hot Shots".

Reklama

Narkotyki powodem upadku Charliego Sheena

Kiedy aktor zaangażował się w narkotyki, stał się przewlekłym kobieciarzem i został oskarżony o przemoc domową. W 1996 roku został aresztowany za napaść w swoim domu na ówczesną dziewczynę Brittany Ashland. Natomiast 22 maja 1998 roku został aresztowany za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Po tym podjął się leczenia odwykowego.

Żony i dzieci Charliego Sheena

Pierwsze małżeństwo aktora miało miejsce w 1995 roku z Donną Pelle, jednak para bardzo szybko się rozstała, bo już w następnym roku. Natomiast w 2002 roku zawarł związek małżeński z Denise Richards, z którą ma dwie córki Sam i Lolę Rose. W 2005 roku aktorka złożyła pozew o rozwód na podstawie nadużywania narkotyków i alkoholu oraz zarzutów przemocy domowej.

- Wielu ludzi odnosi wrażenie, że jestem dzika i szalona. Ale Charlie był trzeźwy, kiedy się pobraliśmy i nie byliśmy żadną parą swingersów, jak niektórzy zakładają - mówiła Richards w programie "Żony Beverly Hills".

Po raz trzeci ożenił się w 2008 roku z Brooke Mueller. Byli razem trzy lata, zanim Mueller złożyła wniosek o rozwód. Z tego związku mają bliźnięta Boba i Maxa.

Charlie Sheen nosicielem wirusa HIV

Aktor publicznie ujawnił, że jest nosicielem wirusa HIV 17 listopada 2015 roku. To spowodowało ogromny wzrost pytań w Internecie, które dotyczyły profilaktyki oraz testów na HIV, które później zaczęto nazywać efektem "Charliego Sheena".

Podczas wywiadu w programie "Today" potwierdził, iż zaraził się wirusem, a diagnozę poznał 4 lata wcześniej.

- Nie mówiłem o tym wcześniej, bo to są jednak trzy litery trudne do zaakceptowania - stwierdził Charlie Sheen.

Przyznał, że zdecydował się ujawnić prawdę, ponieważ był szantażowany przez osoby, którym pozwolił się do siebie zbliżyć, bo zaspakajały jego zachcianki. 

Sami Sheen uciekła od swojej matki Denise Richards i zamieszkała z ojcem

Sami, córka Charliego Sheena w 2021 roku dodała film na TikToka, w którym powiedziała, że była więziona w agresywnym domostwie, nienawidziła siebie, była bardzo przygnębiona i nienawidziła szkoły.

- Teraz w końcu wyprowadziłam się z piekielnego domu, doznałam własnego duchowego przebudzenia, mam 2 koty, jestem szczęśliwą singielką, pełną miłości własnej i porzuciłam liceum - dodała.

Jak informowały media, Sami Sheen zamieszkała z ojcem. A sam Charlie Sheen od wielu lat walczył z byłą żoną o zmniejszenie alimentów, które wynosiły 25 tysięcy dolarów miesięcznie. Według "People" sprawa w sądzie była wielokrotnie przekładana. Denise Richards twierdzi, że to Sheen przeciągał postępowanie oraz nastawiał swoje córki przeciwko niej. A kiedy wyznaczono ostateczny termin, Richard się nie pojawiła. I to właśnie w tej rozprawie sąd zdecydował, że Sheen nie musi płacić alimentów.

Charlie Sheen to kontrowersyjna postać Hollywood. Wiele przeszedł on, jak i jego rodzina. Czym nas jeszcze zaskoczą?

Zobacz też: 

Patrycja Markowska musi namawiać ojca do koncertowania. "Moje wyjście z tatą to jest dla mnie święto"

Chloe Ferry kusi w czarnej kreacji. Fani zachwyceni

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Charlie Sheen
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy