Reklama
Reklama

Coraz więcej plotek o "trudnej sytuacji" Drzyzgi. Dziennikarka zabrała głos

Ewa Drzyzga (54 l.) jest prowadzącą "Dzień dobry TVN" i kilka razy w tygodniu musi stawić się na rogu Hożej i Marszałkowskiej. Nie jest to takie proste, bo mieszka w podkrakowskich Mogilanach. Choć plotkuje się o jej przeprowadzce do stolicy, ona sama ucina temat: "Nie planuję".

Ewa Drzyzga swoją medialną karierę rozpoczynała na początku lat 90. pod Kopcem Kościuszki, w raczkującej dopiero radiostacji RMF FM, gdzie - jak sama przyznała - zdarzyło jej się... "żebrać". Przygotowywała tam i prowadziła poranne serwisy informacyjne.

Od 1993 roku zaczęła pojawiać się w telewizji publicznej, gdzie przeprowadzała wywiady z zaproszonymi do studia gośćmi. W międzyczasie, w lutym 1999, została dyrektorem informacji RMF FM. Nowa "fucha" najwidoczniej niespecjalnie przypadła jej do gustu, bo już w 2001 roku porzuciła ją na rzecz pracy w TVN. Nowy show "Rozmowy w toku", realizowany w krakowskim oddziale przy ulicy płk. Dąbka, dał jej ogromną popularność, a rozmowy z niecodziennymi gośćmi przydomek "polskiej Oprah Winfrey".

Reklama

W 2016 roku wyemitowano ostatni odcinek programu i Ewa Drzyzga na kilka lat zniknęła z wizji. Wróciła w 2020 roku jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Niestety, jest w "trudnej sytuacji", bo na nagrania do śniadaniówki TVN musi dojeżdżać spod Krakowa 320 km. Choć podróże bywają męczące, dziennikarka powtarza, że jej miejscem na ziemi są zielone Mogilany, gdzie ma dom otoczony ogrodem. To tam wraz z mężem Marcinem i synami Stanisławem i Ignacym stworzyła prywatny azyl.

Ewa Drzyzga odniosła się do plotek. Coraz więcej informacji o jej "trudnej sytuacji"

Dwa lata temu pojawiły się plotki, że Ewa Drzyzga wyprowadziła się od męża i zamieszkała w centrum Krakowa. Pisano, że planuje przeprowadzkę do Warszawy na stałe, by "rozpocząć nowe życie" i mieć bliżej do pracy. Dziennikarka wydała wówczas oświadczenie, w którym zdementowała informacje i zaapelowała o uszanowanie prywatności.

Dziś nie chce słyszeć o zmianie miejsca zamieszkania. "To byłaby niepotrzebna rewolucja i zupełnie niepotrzebny stres. Ewa woli dojechać, wykonać swoją pracę i spokojnie wrócić do domu. Gdy podjęła pracę w 'DDTVN', pierwsze, o czym pomyślała, to był pomysł zamieszkania w Warszawie. Tak dalekie wyjazdy wydawały się nie do pokonania. Ale szybko okazało się, że jej bliscy nie chcą próbować życia w stolicy" - możemy przeczytać w tygodniku "Życie na Gorąco".

W Krakowie Ewa Drzyzga uwielbia spacerować nad Wisłą, jeździć na wycieczki rowerowe, odwiedzać Wawel. Nie chciałaby, żeby synowie przeżywali rozstanie z kolegami i przyjaciółmi. Są w takim wieku, że kiepsko znoszą zmiany.

Sama dziennikarka ma w Krakowie przyjaciół, którzy pracują w Warszawie, a na weekendy wracają pod Wawel, jak choćby Andrzej Sołtysik, który z nową partnerką postawił tu niedawno dom. "Nie planuję przeprowadzki" - ucina temat Drzyzga.

Zobacz też:

Ewa Drzyzga pokazała się w bikini. Hot?

Ewa Drzyzga o współpracy z Woźniak-Starak

Królowa Elżbieta II zostawiła Harry'emu krótką i ponurą wiadomość


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy