Reklama
Reklama

Co naprawdę powiedział Michał Malitowski w „Tańcu z gwiazdami”? Burza w komentarzach

Michał Malitowski (42 l.) zaskoczył widzów swoją wypowiedzią po ćwierćfinałowej salsie Natalii Janoszek i Rafała Maseraka. Próbował też wkręcić Andrzeja Grabowskiego, jednak zarówno aktor, jak i pozostali jurorzy zareagowali stanowczo.

Ćwierćfinał 13. edycji „Tańca z gwiazdami” miał wyjątkowo burzliwy przebieg. Na parkiecie zostały już tylko 4 pary, w tym dwóch uczestników, kórych nie sposób nie lubić i dwie celebrytki tańczące na poziomie niemal profesjonalnym. Jak się okazało, jedna z nich musiała pożegnać się z programem tuż przed półfinałem, ale to nie było jedyne zaskoczenie tego odcinka. Swoje dołożył też Michał Malitowski…

Michał Malitowski przesadził z komentarzem?

W drugiej rundzie 8. odcinka 13. edycji „Tańca z gwiazdami” uczestnicy mierzyli się z tańcami  wybranymi dla nich przez widzów. Natalii Janoszek i Rafałowi Maserakowi przypadła salsa, którą wykonali z ogromnym entuzjazmem i energią. Trudna choreografia, wypełniona ryzykownymi podnoszeniami, wywołała zachwyt jurorów

Reklama

Nie brakuje opinii, że Michał Malitowski trochę się zapędził…Salsę Janoszek i Maseraka oceniał jako pierwszy. Jak stwierdził:

"Na koniec tak przywaliłaś tą salsą, że się robi bardzo miło. Jak razem tańczycie, macie te momenty energetyczne, kinetyczne. Jeszcze na koniec miałaś swoje solo, więc super… Andrzej mi tu mówi, że od twojego uroku jest ciepło w sercu i w kroku". 

Te słowa wywołały konsternację.  Iwona Pavlović zamierzyła się na Malitowskiego tabliczką do punktacji, a ponieważ juror nie sprecyzował, o którego Andrzeja mu chodzi, odezwali się obaj.  Andrzej Piaseczny próbował ratować sytuację, dodając szybko:

"Chodzi o krok taneczny, oczywiście…"

Grabowski zaś najwyraźniej postanowił nie dać się w nic wciągnąć i od razu wygłosił stanowcze dementi:

"Ja aż tak…Nie, ja tego nie powiedziałem! Może się robi się ciepło w sercu… Natalia, tańczysz naprawdę bardzo pięknie i naprawdę w sercu robi się ciepło patrząc na ciebie". 

I właśnie ta, świetnie tańcząca para musiała pożegnać się z programem. Widzowie nie kryją zaskoczenia. Na oficjalnym profilu programu pojawiły się pełne rozgoryczenia komentarze:

"Czy to żart? Totalnie niesprawiedliwe".

"Nieporozumienie totalne! Ta para powinna wygrać tę edycję". 

"To był dla mnie finał, ta para wygrała". 

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ!

Zobacz też:

Paulina Smaszcz bryluje w "Tańcu z gwiazdami". Badała grunt z widowni?


"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł? Takiego werdyktu można się było spodziewać

Odpadli na ostatniej prostej. Jurorzy nie mogli uwierzyć

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy