Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cleo zdradziła, jak poznała swojego faceta. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia...

Cleo (35 l.) po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć w wywiadzie dla nas, jak poznała swojego partnera. Nie była to historia rodem z komedii romantycznej. Wiemy, że to ona musiała zawalczyć o niego!

Cleo bardzo mało mówi o życiu prywatnym. Wokalistce udało się osiągnąć w ciągu sześciu lat niesłychanie dużo. Pobiła kilkukrotnie rekord na YouTube, reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji oraz stworzyła wiele przebojów. 

Reklama

Mało kto wie, że jej mężczyzna na początku był wielkim fanem duetu Cleo/Donatan. Jeździł na każdy koncert, a po występie ustawiał się w kolejce po zdjęcie. Właśnie w ten sposób się poznali. 

"Pojawił się kiedyś ktoś taki, kto wstydził się do mnie podejść. Kombinował na różne sposoby. Dodatkowo udawał, że nic do mnie nie czuje. Pod przykrywką przyjacielsko-koleżeńską starał się do mnie zbliżyć" - mówi w rozmowie z nami piosenkarka.  

Tylko dzięki temu, że Cleo postanowiła zaprosić go na zlot fanów, udało im się dłużej porozmawiać. Podobno po zakończeniu przyjęcia dyskutowali do wczesnych godzin porannych. Następnie utrzymywali kontakt telefoniczny aż do czasu, kiedy wokalistka wzięła sprawy w swoje ręce i zorganizowała dla nich randkę. 

On przez długi czas bał się związku. Spotykali się na stopie koleżeńskiej aż trzy lata. Dopiero w Walentynki w 2017 roku postanowili zmienić swój status oficjalnie. 

"Chłopak Cleo nie widzi świata poza nią. Dopinguje ją w każdym projekcie. Zawodowo jest informatykiem. Podobno mają zamieszkać ze sobą w nowym mieszkaniu Asi" - wyjawia nasz informator. 

Trzymamy kciuki za nich! 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Donatan i Cleo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje