Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cleo po raz pierwszy tak szczerze o miłości i chłopaku!

Cleo (35 l.) jest jedną z najbardziej tajemniczych wokalistek w Polsce. Nigdy nie opowiedziała o swoim życiu uczuciowym tak dużo, jak podczas ostatniego wywiadu dla nas. Dowiedzieliśmy się między innymi, jakie cechy ma jej idealny partner!

Cleo nigdy nie udzielała wywiadów na temat życia prywatnego. Zawsze skupiała się tylko na aspektach zawodowych. Dodatkowo nie miała do tej pory potrzeby, aby grać "prywatą", ponieważ jej muzyka świetnie się sprzedaje. 

Reklama

Fani wokalistki nie wiedzieli do końca, czy ich idolka jest w związku czy nie. Często zadawali jej to pytania na Instagarmie, jednak nie doczekali się jasnej odpowiedzi. 

Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem gwiazda postanowiła wyjątkowo uchylić rąbka tajemnicy.

"Wiecie od dawna, że nie lubię wchodzić na tematy prywatne. Jak się zaręczę i wyjdę za mąż, to kiedyś się dowiedziecie. Wszystkim się dzielę, ale ten fragment chcę zostawić dla siebie" - powiedziała.

Następnie padło pytanie wprost, czy jest szczęśliwa i jakie cechy ma jej idealny facet. 

"Jestem bardzo szczęśliwa. Po wielu latach zauważyłam, że najlepiej czuję się przy osobie, która ma fajne poczucie humoru, dobre serce i przy tym wszystkim potrafi się mną zaopiekować. Jak jest się młodszym, to ogląda się za przystojniakami, jednak nie raz się na tym zawodziłam. Udało mi się dojść do wniosku, że wnętrze jest najważniejsze!" - oznajmiła. 

Całą rozmowę z Cleo o miłości możecie zobaczyć poniżej. 


Dowiedz się więcej na temat: Cleo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje