Reklama
Reklama

Cleo nie chce zdradzić, kim jest jej partner

Śpiewa solo, tańczy w duecie, a z kim pije poranną kawę?

Cleo (32 l.) to dziś jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, ale i najbardziej tajemniczych kobiet.

Joanna Klepko, bo tak naprawdę się nazywa, nie tylko śpiewa, ale też pisze teksty piosenek, fotografuje i maluje obrazy. - Czego ja w życiu nie robiłam? - śmieje się, ale dodaje z powagą: - Jednak zawsze ciągnęło mnie do muzyki.

Ta połączyła ją z Donatanem, czyli Witoldem Czamarą (31 l.), z którym nagrała przebój My, Słowianie. W 2014 roku reprezentowali nasz kraj na Konkursie Eurowizji.

Plotkowano, że muzyk i piosenkarka są parą w życiu prywatnym, ale oboje konsekwentnie temu zaprzeczali. Spore zamieszanie zrobiło zamieszczone w sieci jej zdjęcie w sukni ślubnej, jednak okazało się, że to tylko estradowy kostium.

Reklama

Spekulowano też, że z tancerzem Janem Klimentem (41 l.), gorącym Czechem, połączy ją uczucie. Ale para najwyraźniej nie ma czasu na amory. I trenuje tak intensywnie, że Cleo schudła już 5 kg. Mało tego. Kilka dni temu wylądowała w szpitalu z powodu bólu żeber!

Z kim zatem zwykła pić poranną kawę? A może piosenkarka, która cały czas występuje na koncertach w Polsce, po prostu nie ma czasu na miłość?!

Okazuje się, że jej serce jest jednak zajęte. - Jest ktoś taki - przyznała w jednej z niedawnych rozmów. - Nie chcę wchodzić w szczegóły, ponieważ to moje życie prywatne, ale istnieje taka osoba...

Czy poznamy tego, kto skradł jej serce?

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy