Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Cleo ma problemy z zajściem w ciążę?! "Są różne sytuacje w życiu"

Cleo (36 l.) zazwyczaj chroni prywatność i niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym. Dla nas zrobiła wyjątek i zdradziła co nieco.

Wchodząc do show-biznesu, postanowiła, że nie chce być kolejną gwiazdą, która sprzedaje wszystko kolorowej prasie. W sieci na próżno szukać informacji o jej rodzinie czy miłości. W wywiadzie udzielonym pomponikowi kilka miesięcy temu przyznała jedynie, że jest bardzo szczęśliwa, a jej partner ma zarówno poczucie humoru, jak i dobre serce.

Reklama

"Jak jest się młodszym, to ogląda się za przystojniakami, jednak nie raz się na tym zawodziłam. Udało mi się dojść do wniosku, że wnętrze jest najważniejsze!" - mówiła w maju Cleo. 

Kilka dni temu mieliśmy możliwość spotkać się z nią ponownie i porozmawiać przy okazji promocji singla "Dom" (zobacz klip!). Postanowiliśmy zadać jej pytanie, które często pojawia się w komentarzach na Instagramie. Fani od dawna zastawiają się, czy ich idolka planuje w najbliższym czasie zajść w ciążę i zrobić sobie przerwę od muzyki. 

"Powiem ci szczerze, że takie pytania są trochę niestosowne. Omijam ten temat, bo są różne sytuacje w życiu. Ja też mam różne sytuacje w życiu, gdzie nie zawsze się nam układa, tak jakby się chciało, jak w tej pięknej bajce z dzieciństwa. Wydawało nam się wtedy, że będziemy mieli piękny biały domek, gromadkę dzieci, kochającego męża i wszystko będzie cudownie. Na razie bardzo mocno skupiam się na muzyce, a ten temat zostawiam" - oznajmiła tajemniczo Cleo. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje