Reklama
Reklama

Ciężarna Joanna Opozda ma problemy zdrowotne! Niepokojące wieści z domu Królikowskich!

Joanna Opozda została sama, bo jej mąż wyjechał z Polski na nagrania nowego programu TVN. Fani celebrytki zaczęli się o nią martwić, bo przecież jeszcze niedawno pojawiały się informacje, że źle znosi ciążę. Na Instagramie Joanna postanowiła opowiedzieć, co się dzieje z jej zdrowiem...

Od czasu ślubu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego media plotkarskie zaczęły mocno interesować się ich życiem prywatnym. Wszyscy spekulowali, że panna młoda jest w ciąży, co ostatecznie sama zainteresowana potwierdziła.

Wraz z mężem zaapelowali i poprosili, by dać na ten czas im spokój: 

"Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze - by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój" - mogliśmy przeczytać.

Nieco później nieoczekiwanie na profilu aktorki pojawiło się wideo, na którym widać, że podłączona jest pod kroplówkę. Celebrytka postawiła na tzw. wlewy witaminowe, czyli dożylne podanie mikroelementów i witamin. Stosuje się je u osób przewlekle chorych lub tych, które chcą wzmocnić organizm.

Reklama

Opozda wyjawiła, jak się czujeNiespodziewanie Joanna postanowiła odpowiedzieć na swoim Instagramie na pytania fanów. Większość z nich dotyczyła jej stanu zdrowia.

Okazuje się, że nie jest najlepiej...

Potem odpowiedziała, czy nie mają obaw o to, jak ich suczka zareaguje na malucha. Opozda przyznała, że "trochę się obawia".

Przypomnijmy, że Joanna Opozda ma wyznaczony termin porodu na początek przyszłego roku.

Zobacz też: 

Rozeźlona Doda peroruje na siłowni. "Wiem, że Emil wyszedł"

Karolina Pajączkowska kusi w obcisłej sukience na ściance

Janina Ochojska zatrzymana przez policję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy