Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cichopek zmienia wizerunek

Przez lata pozowała na dziewczynę z sąsiedztwa i taką pokochali ją widzowie "M jak Miłość". Jednak wydaje się, ze Kasia Cichopek (28 l.) już nie akceptuje siebie w tej roli.

Wymieniła zawartość swojej szafy Sportowe, kolorowe bluzeczki i jeansowe spódnice w życiu Kasi odchodzą w zapomnienie. Tak ubierała się, grając w "M jak Miłość". Taką wykreował ją serial, a dodatkowo jej poprzednia menedżerka starała się, by Kasia prywatnie była tą Kasią znaną z ekranu.

Reklama

Kilka dni temu na promocję swojego programu "Sexy Mama II" Kasia przyszła jednak w obcisłej eleganckiej sukience i na szpilkach. A to dlatego, że dziś już garderoba aktorki wypełniła się eleganckimi, kobiecymi ubraniami.

Kocha luksus i markowe ciuchy, dlatego na wieszakach zawisły kreacje od ulubionej projektantki Kasi - Caroliny Herrery, a półki wypełniły się torebkami od Gucciego i szpilkami od Loubutina.

- Kasia podpatruje inne gwiazdy, stąd jej upodobanie do znanych marek. Jednak nie zawsze marka jest najważniejsza, tylko to, co do nas pasuje. A z Kasią bywa różnie - mówi nam jedna z polskich stylistek.

- Ma taki typ urody, że trudno będzie jej wejść w wizerunek kobiety luksusowej - dodaje. Kasi brak doświadczenia. Może pomogłoby jej zatrudnienie dobrego stylisty?

IJ

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje