Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cichopek wyleci z obsady "Tancerzy"?

Niewykluczone, że nie zobaczymy Kasi Cichopek w nowym sezonie serialu telewizyjnej Dwójki. Nowy kierownik produkcji może mieć zupełnie inną koncepcję granej przez nią postaci.

27-letnią Cichopek prześladuje pech. Długo zabiegała o rolę w "Tancerzach", chcąc uwolnić się od postaci Kingi z "M jak miłość" i popchnąć do przodu swoją karierę aktorską.

Reklama

Niestety, szybko musiała zrezygnować z pracy na planie ze względu na ciążę. Obawiała się, że po powrocie z urlopu macierzyńskiego nie będzie już dla niej miejsca w ekipie serialu. W grudniu okazało się, że nie ma się czym martwić, bo producenci chętnie przyjęli ją z powrotem.

Teraz jednak w serialu zaszły zmiany - zmienił się kierownik produkcji. Jak dowiedział się "Fakt", może mieć on zupełnie inne pomysły na aktorów i odtwarzane przez nich postacie.

Efekt jest taki, że tuż przed rozpoczęciem zdjęć Kasia wciąż prowadzi rozmowy w sprawie pracy na planie. Możliwe, że jej wizja Klaudii będzie tak różna od wizji kierownika produkcji, że nie zdołają dojść do porozumienia.

Może więc okazać się, że kariera filmowa Cichopek utknęła w martwym punkcie. Co prawda, według "Faktu", Kasia ma zagrać w filmie "Dancing 4 U" u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Magdaleny Walach, ale fatum może znowu dać znać o sobie...

Zobacz również:

Górniak i Cichopek w "Idolu"!

Cichopek wraca na dobre

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje