Reklama
Reklama

Cichopek już gotowa. Nagranie mówi wszystko. Lada moment pakuje walizki

Dla Kasi Cichopek końcówka roku będzie niezwykle intensywna. Gwiazda leci do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie prowadziła imprezy. To dlatego jej dom już teraz jest wyszykowany na święta. Gwiazda TVP ubrała już choinkę i efektem podzieliła się, jak zawsze, na Instagramie. Co więcej, pokazała też wystrzałową kreację na wyjątkową okazję.

Kasia Cichopek od prawie półtora roku jest rozwódką. Nie oznacza to jednak, że jest sama. Jak powszechnie wiadomo, od półtora roku przy jej boku trwa Maciej Kurzajewski. Niebawem jednak parę czeka rozłąka - Cichopek pod koniec roku wylatuje na jakiś czas do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie prowadzić cykl imprez okołoświątecznych z polskimi gwiazdami.

Reklama

Końcówka roku jest więc dla niej niezwykle intensywna, gdyż oprócz przygotowywania się do wspomnianych imprez, prowadzi przecież "Pytanie na śniadanie", a także spędza czas na planie "M jak miłość". A do tego jeszcze dochodzą obowiązki związane z własną firmą, a także prowadzenie Instagrama, który też jest dla niej źródłem zarobku.

Kasia Cichopek już ubrała choinkę

W tym całym szaleństwie Kasia Cichopek znalazła jednak czas, by ubrać choinkę. W tym roku zrobiła to wyjątkowo wcześnie, zapewne ze względu na zobowiązania, którym musi podołać. Ale świąteczne drzewko służy jej także do reklam, które kręci na potrzeby Instagrama.

W najnowszym wideo, które zamieściła na Instagramie, widzimy jak stroi choinkę. Po wykonanej pracy na chwilę spoczęła także z herbatą oraz książką. "Jestem już gotowa na Święta. No prawie...jeszcze tylko prezenty" - pisze.

Przy okazji zaprezentowała dwie stylizacje - jedną typowo domową, drugą iście imprezową. Kto wie, może właśnie w zielonej połyskującej sukience wystąpi na kolacji wigilijnej?

Komentarze pod postem są jednoznaczne - fani są zachwyceni stylizacjami Cichopek i nie szczędzili jej komplementów.

Cichopek spędzi święta z dziećmi

W tym roku Cichopek spędza święta ze swoimi pociechami, przy wigilijnym stole ale nie zabraknie z pewnością także Macieja Kurzajewskiego.

W ubiegłym roku ze względu na fakt, że to Marcin Hakiel miał spędzić święta z dziećmi, Kasia Cichopek zorganizowała wigilię i dalsze świętowanie nieco wcześniej, tak by móc się nacieszyć tym wyjątkowym czasem ze swoimi pociechami. W tym roku wygląda na to, że wszystko odbędzie się zgodnie z kalendarzem.

Zobacz też:

TVP zrezygnowała z Cichopek. To był cios dla wieloletniej prezenterki

Co wspólnego ma Cichopek, jej brat i Karol III? Zdziwicie się, bo wiele

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy