Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cichopek będzie miała córkę

Katarzyna Cichopek w dniu swoich 26. urodzin dowiedziała się, że będzie miała córeczkę - donosi jeden z dzienników.

"Super Express" poprosił wróżkę Urszulę, by przepowiedziała prowadzącej "Jak ONI śpiewają" przyszłość. Co powiedziały karty?

Reklama

"Trójką dzieci Kasia otoczona nie będzie. Los szykuje dla niej córkę. I już coś się dzieje. Nie wiem tylko, czy aktorka już jest w ciąży, czy na razie tylko myśli o dziecku" - czyta z kart tarota wróżka.

Jej zdaniem, Cichopek będzie surową, apodyktyczną matką: "Będzie wiele od córki wymagać. I bardzo cenić własną niezależność. Bo Kasia siebie stawia na pierwszym miejscu".

Jeśli chodzi o życie zawodowe, Kasię czekają same sukcesy: "Aktorka jest numerologiczną jedynką, a ten rok też jest jedynką. Oznacza to, że przed nią jeszcze wiele sukcesów. To osoba bardzo obrotna, zawsze znajdzie sposób na zarobienie pieniędzy. Aktorka ma też umiejętność odradzania się jak feniks z popiołów. Nawet jeśli upadnie to odbije się od dna" - twierdzi wróżka.

Ciężki los przepowiada jednak jej mężowi Marcinowi: "Bo to ona jest żeglarzem , sterem i okrętem w tym małżeństwie. Lubi przyjmować nieprzejednaną postawę, nieraz trudno jej spuścić z tonu, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. I dlatego kabała zaleca jej pójście na kompromis".

"Marcin to człowiek potrzebujący dużo ciepła, uczucia i czasami będzie miał okresy powątpiewania. Wygląda jednak na to, że wszystko się ułoży i związek tych dwojga przetrwa. Kasia będzie musiała tylko czasami mu ustąpić. A wtedy koło fortuny długo będzie się dla niej kręcić" - dodaje.

Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje