Reklama
Reklama

Ciąg dalszy sprzeczki między Julią Żugaj a Fagatą. Jest odpowiedź kontrowersyjnej influencerki

Nie tak dawno pojawiły się informacje o tym, że Julia Żugaj jest zainteresowana udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Zaznaczyła przy tym jednak, że ma pewne wymagania, co do współpracy. W tym samym czasie bowiem w sieci pojawiła się informacja, że kolejną gwiazdą ze świata internetu, która miałaby pojawić się w show, jest Agata "Fagata" Fąk. Dziewczyny kiedyś były związane z jedną agencją managerską, jednak teraz obie odcinają się od przeszłości i od siebie. Widać, że nie mają dobrych stosunków.

Julia Żugaj i Agata Fąk to dwa inne światy

Internetowy kontent Julii Żugaj skierowany jest do młodych widzów. Dziewczyna tworzy treści bezpieczne, które mogą oglądać dzieci. Przy okazji organizuje obozy dla najmłodszych i koncertuje. Ostatnio miała okazję występować na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka przez Fundację Polsat.

Julia coraz śmielej także mówi o tym, że marzy jej się kariera w telewizji. Młoda gwiazda internetu w rozmowie z Pomponikiem powiedziała:

Reklama

"W przyszłości bardzo bym chciała pracować w telewizji. Tak myślę, że to jest taka fajna droga dla mnie, bo mnie kamera nigdy nie przerażała. Ja się czuję bardzo dobrze w mówieniu i na przykład na takich koncertach jak dzisiaj, chętnie bym coś poprowadziła. Także mam nadzieję, że ta moja droga mnie tu zaprowadzi".

To marzenie wydaje się być już coraz bliższe do zrealizowania. Na wspomnianym wcześniej wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka, Julia miała okazję zaprezentować nie tylko swoje umiejętności wokalne. Przez chwilę razem z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut- Jeżyną prowadziła wydarzenie.

W nieco inną stronę poszła za to kariera Fagaty. Dziewczyna postawiła na tworzenie dużo bardziej kontrowersyjnych treści, przeznaczonych dla starszych osób. Teraz rozwija swoją karierę muzyczną i influencerską.

Julia Żugaj nie chce mieć nic wspólnego z Fagatą

W ostatnim wywiadzie nasz reporter Damian Glinka zapytał Julię Żugaj o to, z kim nie chciałaby nagrywać filmików. Ta prawie od razu wskazała byłą koleżankę.

"Nigdy nic nie nagrałabym z Fagatą ze względu na profesję". 

Julia podkreśliła, że bierze dużą odpowiedzialność za publikowane przez siebie treści i nie chciałaby nagrywać z nikim, kto trafia do zupełnie innego targetu odbiorców.

Fagata krytykuje zachowanie Juli Żugaj

Agata Fąk znana ze swojego zaczepnego charakteru postanowiła nie zostawiać tych słów bez odpowiedzi. Jasno dała znać, że sama również nie jest zainteresowana współpracą z Julią. W krótkim zdaniu wyjaśniła dlaczego.

"Ja bym na przykład z nią nie nagrała, bo jest fałszywa" - stwierdziła Fagata pod wywiadem opublikowanym na TikToku.

Widać, że influencerki raczej za sobą nie przepadają. Fagata już potwierdziła, że nie chce brać udziału w "Tańcu z Gwiazdami", więc dziewczyny na pewno nie spotkają się na jednym parkiecie. Ciekawe czy te zaczepki będą dalej kontynuowane.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz niespodziewanie wyznał, kim jest jego idolka. W końcu się spotkali

Nawet Lewandowski nie pomoże. Fani Żugaj rozczarowani

23-letnia Julia Żugaj szczerze o ślubie i budowie domu. Niewiarygodne, co jeszcze ma w planach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Żugaj | Fagata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy