Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chylińska się rozwiodła

Agnieszka Chylińska (32 l.), jurorka w programie "Mam talent", po roku małżeństwa ze swoim poprzednim partnerem, Krzysztofem Krysiakiem, rozwiodła się.

"Gdy była z Krzysztofem - wyszła za niego za mąż po 5 latach znajomości, po roku się rozwiodła - uspokoiła się, wydoroślała, stępiła pazury, wręcz złagodniała" - czytamy w "Życiu na gorąco".

Reklama

Producenci show "Mam talent" obsadzając Chylińską w roli jurora, trafili w dziesiątkę. Jest świeża, spontaniczna i przede wszystkim naturalna. W porównaniu do jurorów z programu "You can dance..." to zupełnie nowa jakość.

Po rozwodzie zmieniła się o 180 stopni. Sex, drugs & rock'n'roll to już przeszłość. Nadal kocha seks, jednak już nie tak ostentacyjnie. Po dwunastu latach skończyła z piciem i zażywaniem narkotyków. Zwolenników swojego dawnego wizerunku jednak uspokaja: "Jeszcze będzie odlotowo, obiecuję!".

Swoją obecność w programie "Mam talent" tłumaczy nie owijając w bawełnę: "Nie zrobiłam tego wyłącznie dla kasy, choć przyznaję, że warunki finansowe zaproponowane przez producentów były kuszące".

W przeciwieństwie do innych znanych osób, oszczędziła najbardziej wyświechtanego tłumaczenia, mówiącego o chęci przeżycia nowej, wielkiej przygody.

Jak Wam podoba się Agnieszka Chylińska w programie "Mam talent"?

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje