Reklama
Reklama

Christina Applegate przeszła poważną operację!

Christina Applegate (45 l.), która zmagała się z rakiem piersi, podjęła kolejny krok. Aktorka właśnie przeszła operację, która dała jej szansę na normalne życie.

W serialu "Świat według Bundych" wcieliła się w postać Kelly, córkę serialowego małżeństwa. To właśnie tą rolą zdobyła serca telewidzów. 

Fani byli w szoku, gdy w 2008 roku okazało się, że Christina zachorowała na raka piersi i poddała się podwójnej mastektomii. Celebrytka dowiedziała się wówczas, że znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na raka, gdyż jej matka również walczyła z chorobą nowotworową.

Dlatego też zamiast poddawać się długotrwałej chemioterapii, która mogła nie przynieść oczekiwanych rezultatów, od razu podjęła jakże ciężką decyzję o usunięciu piersi.

Reklama

Teraz okazuje się, że Applegate zdecydowała się również na usunięcie jajników, aby całkowicie zminimalizować ryzyko ponownego pojawienia się nowotworu. Aktorka ujawniła to w rozmowie z serwisem TODAY.

Zdradziła, że operację przeszła na przełomie września i października i czuje, że była to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć. Christina jest już mamą 6-letniej Sandie Grace i teraz w pełni chce się poświęcić jej wychowaniu.

Oczywiście operacja, którą przeszła, wyklucza posiadanie dzieci, jednak, jak sama zapewnia, jest szczęśliwa, że się jej poddała.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Christina Applegate
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy