Reklama
Reklama

Chrissy Teigen urodziła "tęczowe dziecko". John Legend podzielił się radosną nowiną

Chrissy Teigen i John Legend nie posiadają się z radości. Powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Wiadomość jest o tyle pokrzepiająca, że modelka dwa lata temu straciła ciążę. Zatem maleństwo, które powitali, jest tęczowym dzieckiem.

Chrissy Teigen i John Legend

Chrissy Teigen jest amerykańską modelką. Była twarzą takich kampanii jak Gillette Venus, Olay czy Nike. Prowadziła też kilka programów telewizyjnych między innymi "Lip Sync Battle" z LL Cool J. Tiggen ma na koncie książkę "Cravings: Recipes for All of the Food You Want to Eat". 

Od 2013 roku jest żoną muzyka, kompozytora Johna Legenda, zdobywca Oscara 2015 za najlepszą piosenkę - "Glory". Para pobrała się w 2013 roku, a materiał z ich ślubu znalazł się w teledysku do piosenki "All of Me" (zobacz!). 

Reklama

Chrissy Teigen urodziła

Chrissy Teigen (36 l.). w pierwszych dniach stycznia przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Modelka i aktorka wraz z Johnem Legendem (posłuchaj). Mają dwójkę dzieci: córkę urodzoną w 2016 roku i syna, który przyszedł na świat 2 lata później.

O narodzinach syna poinformował muzyk. Jak donosi magazyn "People" John Legend podzielił się tą wspaniałą wiadomością z fanami podczas prywatnego koncertu. Mimo że prawie całą noc spędził w szpitalu i nie spał, czuł się pełen pozytywnej energii i był niezwykle podekscytowany. Chwilę później wyznał, że jego żona urodziła w miniony piątek. Na razie nie jest znana płeć dziecka. Rodzice też nie opublikowali też jeszcze pierwszych zdjęć z pociechą. 

Teigen straciła dziecko dwa lata temu

Chrissy Teigen jakiś czas temu przeżyła prawdziwą tragedię. W sierpniu 2020 roku gwiazda pochwaliła się, że spodziewa się dziecka i razem z mężem nie posiadają się ze szczęścia. Kilka tygodni później modelka poroniła. Już wcześniej nie czuła się najlepiej, źle znosiła ciążę i czas spędzała głównie w łóżku, wypoczywając. 

Pod koniec września gwiazda trafiła do szpitala, a dziecka nie dało się uratować. Chrissy długo nie mogła uporać  się ze stratą i postanowiła opublikować w sieci post, w którym opisała swoją sytuację.

"Nie wiedziałam, jak wrócić do prawdziwego życia, więc napisałam ten tekst dla Medium z nadzieją, że uda mi się jakoś ruszyć dalej, ale jak tylko go opublikowałam, łzy napłynęły mi do oczu, ponieważ to wszystko wydawało się takie... ostateczne. Nie chcę nigdy nie pamiętać Jacka. Dziękuję wszystkim, którzy byli tak dobrzy dla nas". 

Zobacz też:

Chrissy Teigen kompletnie naga pręży się przed lustrem. Tym razem wszystko odsłoniła!

Chrissy Teigen uczciła zmarłego synka

Chrissy Teigen jest w ciąży. Modelka pochwaliła się radosną nowiną: "Jestem pełna nadziei"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chrissy Teigen | John Legend
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy