Reklama
Reklama

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" zabrał głos w sprawie krzywdzących komentarzy!

Chris Ducci (27 l.) dopiero teraz postanowił odpowiedzieć internautom, którzy twierdzą, że Marietta dominuje go w związku. Prawda nareszcie wyszła na jaw!

Marietta Witkowska i Chris Ducci po zwycięstwie w pierwszej edycji "Hotelu Paradise" zaczęli udzielać wywiadów, w których opowiadają o swojej wielkiej miłości oraz przygodzie życia, jaką przeżyli na Bali.

Niby normalna sprawa, jednak "internetowi specjaliści" zwrócili uwagę na coś niepokojącego między nimi. Ich zdaniem Marietta notorycznie narzuca Chrisowi swoje zdanie oraz przerywa mu, gdy partner mówi coś, co jej się nie podoba. 

Ducci podczas rozmowy z nami odniósł się do tego:

"Jestem człowiekiem, który mało mówi. Dodatkowo mam problem z językiem polskim. Nie lubię wywiadów i kamer. Nie jestem człowiekiem medialnym. Nie czuję się zdominowany w tym związku. Uzupełniamy się z Mariettą" - powiedział Chris.

Reklama

Marietta dodała: "Chris udziela wywiadów, bo musi. Natomiast ja się z tego mega cieszę".

Dowiedzieliśmy się, że po zakończeniu wszystkich zobowiązań kontraktowych zakochani zamierzają trochę wycofać się z show-biznesu i nacieszyć sobą. Nie będą udzielać wywiadów i wstawiać tylu relacji na Instagrama.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chris Ducci | Marietta Witkowska | Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy