Reklama
Reklama

Chora gwiazda wariuje z nudów

Cheryl Cole po ciężkiej chorobie nie może się już podobno doczekać powrotu na plan brytyjskiego programu telewizyjnego "The X Factor".

Autorka hitu "Fight For This Love", która została zmuszona do zrobienia sobie przerwy od wszelkich zobowiązań zawodowych, gdy wykryto u niej ciężką tropikalną chorobę - malarię, wysyła podobno SMS-y przewodniczącemu jury w "The X Factor", znanemu łowcy talentów Simonowi Cowellowi, w których pisze, że bardzo jej się nudzi i marzy o powrocie do roli jurorki w tym programie.

"Najgorsze już za nią. Te wiadomości są coraz bardziej zadziorne, więc widać, że już jej lepiej" - powiedział Cowell w programie "GMTV".

Producent muzyczny i juror przyznał jednak, że stara się ostudzić zapał 27-letniej gwiazdy, która zaraziła się malarią podczas pobytu w Tanzanii ze swoim nowym partnerem tancerzem Derekiem Hough, aby nie rzuciła się ona w wir pracy przedwcześnie.

Reklama

"To była poważna choroba, nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak ona była chora. Jednak z wiadomości, które od niej dostaję, widać, że zdecydowanie chce już wrócić do pracy" - oznajmił Cowell.

"Naszym zadaniem jest jednak upewnić się, ze nie nastąpi to zbyt szybko. Myślę, że ona jest niesamowicie znudzona i już od tego wariuje" - dodał.

Cole, która za sprawą złego stanu zdrowia poza udziałem w programie "The X Factor" została zmuszona odwołać także kilka koncertów w sierpniu, wyszła ze szpitala w czwartek rano i odpoczywa obecnie w swojej posiadłości w hrabstwie Surrey w południowej Anglii.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy