Reklama
Reklama

"Chłopaki do wzięcia": Wielkie zmiany u kawalerów!

​Łukasz zwany też "Panem Eksperymentem" dzięki nowej ukochanej zapomina o swoim zbieractwie. Henryk przeżywa kryzys matrymonialny. Kiedyś telefon mu się urywał od propozycji kobiet z całej Polski, teraz potencjalne kandydatki nie odpowiadają na jego telefony. Wybredny Patryk za to dał się poznać ze swojej romantycznej i wrażliwej strony.

U "Chłopaków do wzięcia" dzieje się naprawdę dużo. Życia mężczyzn ulegają zmianom. Niektórzy przez miłość odzyskują grunt pod nogami, inni zatapiają się w marzeniach. Okazuje się też, że u jednego z uczestników odmieniły się role i być może to on teraz będzie uganiał się za paniami... 

"Pan Eksperyment" zakochany

Ten wolny ptak został w końcu usidlony. Łukasz nareszcie znalazł kobietę, która zaakceptowała jego nietypowe hobby! Jak się jednak okazuje, ta miłość może sprawić, że jego przestrzeń eksperymentalna może być już mu niepotrzebna.

Henryk musi uganiać się za kobietami

Dla Henryka, który dał się już poznać jako programowy Casanova, to też czas zmian. Kiedyś nie mógł odpędzić się od adoratorek, które do niego wydzwaniały. Teraz mężczyzna sam telefonuje do kobiet, jednak te są obojętne na jego wezwania. Henryk nie poddaje się i ciągle jest w gotowości na telefony od potencjalnych partnerek.

Patryk okazał się być romantykiem

Reklama

Wybredny Patryk zwany także "Mistrzem" dał się poznać ze swojej wrażliwej strony. Przystojny ochroniarz od swojej wybranki nie oczekuje tylko potomstwa, ale także wrażliwości na świat. Henrykowi marzą się spotkania przy kwiatach, poważnej muzyce i z uśmiechem na twarzy.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Oglądajcie "Chłopaków do wzięcia" w niedzielę, o godzinie 21, w Polsat Play. Zapraszamy na dwa odcinki programu!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy