Reklama
Reklama

Cheryl Cole zamieszkała z facetem

Cheryl Cole może w trudnych chwilach liczyć na wsparcie swojego nowe partnera, Dereka Hough. Tancerz wprowadził się do domu piosenkarki, aby pomóc jej w powrocie do zdrowia po malarii, którą zaraziła się podczas ich wspólnych wakacji w Tanzanii.

U 27-letniej autorki hitu "Parachute" na początku lipca zdiagnozowano tę groźną tropikalną chorobę, gdy trafiła ona do szpitala wskutek omdlenia podczas sesji zdjęciowej. Po kilkunastu dniach pobytu w klinice, Cole wypisano i obecnie odpoczywa ona w swojej posiadłości w Surrey w Anglii.

Hough, który czuje się odpowiedzialny za stan swojej partnerki, gdyż wyprawa do Tanzanii była jego pomysłem, otrzymał od niej propozycję przeprowadzki do jej willi, aby dotrzymał jej towarzystwa w okresie rekonwalescencji. Amerykański tancerz szuka sobie obecnie lokum w Wielkiej Brytanii, więc do momentu wynajęcia mieszkania przystał na ofertę Cole.

Reklama

"Derek został zasypany propozycjami pracy w Anglii. Cheryl jest z tego bardzo zadowolona i cieszy się, że będzie spędzał więcej czasu w jej kraju" - powiedziała osoba z otoczenia pary dla brytyjskiej gazety 'The Sun".

"Jest podekscytowana tym, że się do niej wprowadzi. Cheryl wraca teraz do sił i potrzebuje kogoś, kto będzie przy niej. Derek szuka teraz dla siebie mieszkania w zachodnim Londynie. Jednak zanim coś znajdzie, cieszy się, że z nią zamieszka" - dodał informator.

Zobacz również:

Chora gwiazda wariuje z nudów

Ma zakaz uprawiania seksu

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy