Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chciała dostać tyle co Sonia!

Maja Bohosiewicz obraziła się na producentów "Kac Wawa" i nie przyjęła propozycji roli w produkcji. Młoda aktorka bardzo wysoko się ceni...

Młodsza o 15 lat od Soni Bohosiewicz Maja chce powtórzyć sukces siostry i stać się jedną z największych gwiazd polskiego kina. Zaczęła nietypowo, bo od... wysokości gaży.

Reklama

Jak informuje magazyn "Gwiazdy", producenci polskiej wersji amerykańskiej komedii "Kac Vegas" zaproponowali Mai rolę w filmie. Aktorka otrzymywałaby 30 tysięcy złotych za ok. 11 dni zdjęciowych.

Całkiem niezła kwota dla początkującej, 21-letniej gwiazdki, prawda? Bohosiewiczówna uznała jednak, że powinna dostać tyle, co jej siostra Sonia - 45 tysięcy. Roli oczywiście nie dostała.

"Nie może być tak, że dziewczyna, która nie ma zbyt wielu sukcesów zawodowych na koncie, chce zarabiać jak największe obecnie gwiazdy polskiego kina. To byłoby nie fair w stosunku do aktorów z dużo większym stażem, cieszących się o wiele większą popularnością" - mówi w rozmowie z magazynem osoba pracująca na planie "Kac Wawa".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz | Sonia Bohosiewicz | zarobki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje