Reklama
Reklama

Chce mieć "największą pupę na świecie". Nie uwierzysz, ile wydała na operacje!

Natasha Crown (26 l.) chce być posiadaczką "nawiększej pupy na świecie". Kwota, jaką wydała już na operacje plastyczne przechodzi ludzkie pojęcie! Dodatkowo, celebrytka ma problem ze znalezieniem "tego jedynego". Powodem są jej kształty i sylwetka.


Natashę Crown obserwują na Instagramie ponad 2mln ludzi. Dziewczyna chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia. Jej marzeniem jest posiadanie "największej pupy na świecie". Na operacje plastyczne, który miały przybliżyć ją do upragnionego celu, wydała fortunę! Mimo to, dziewczyna nie zamierza przestać. Na jej socialach znajdziecie zdjęcia jej sylwetki. Wyraźnie widać, że modelka nie wstydzi się swojego ciała, ba, nawet wygląda na zadowoloną. 

Natasha Crown przeszła szereg operacji plastycznych

Natasha ma za sobą ponad 6 operacji plastycznych ( a mowa tutaj wyłącznie o tych, dotyczących pośladków)! Niezły wynik jak na 26- latkę. Swoją przygodę z chirurgią plastyczną rozpoczęła 6 lat temu. Wygląda na to, że nic nie powstrzyma jej przed coraz większym powiększaniem pośladków! Natasha podkreśla, że pomimo, iż ma za sobą sporą liczbę operacji plastycznych, to wciąż jej mało! 

Reklama

Szwedzko-serbska modelka wydała już 500 tys. zł na same operacje plastyczne! To naprawdę ogromna suma. 

Pojawia się więc pytanie, czy to nadal dążenie do spełnienia marzenia, czy już obsesja? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Brad Pitt pozwał byłą żonę. W tle afera finansowa. Chodzi o nielegalną sprzedaż willi?

Głogowska chwali się różami. Czy to bukiet od Roznerskiego?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy