Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cezary Żak stanął w obronie Owsiaka! Jego wpis wywołał burzę w sieci!

Cezary Żak (56 l.) nie wytrzymał i napisał, co myśli o wszystkich atakujących Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Od paru lat na kilka tygodni przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy głos zaczynają zabierać osoby, którym działalność Jurka Owsiaka bardzo się nie podoba. 

Reklama

Niestety, od czasu "dobrej zmiany" do tego grona dołączył także publiczny nadawca, który obrał taktykę, by o całej akcji po prostu na swoich antenach nie wspominać. 

Rok temu doszło nawet do dość kuriozalnej sytuacji, w której graficy jednego z programów wymazali komputerowo charakterystyczne serduszko na piersi wypowiadającej się przed kamerą osoby.

Z tego też powodu WOŚP od zeszłego roku medialne wspiera stacja TVN i to tam Polacy mogą oglądać finał i czerpać wiadomości o tym, ile już udało się zebrać pieniędzy. 

Ostatnio sporo emocji wzbudził wpis Cezarego Żaka, którego mocno zbulwersowało powstanie na Facebooku wydarzenia "Nie daję Owsiakowi". 

Niektórych internautów oburzyły słowa aktora, który zamieścił tam słynny cytat autorstwa Józefa Piłsudskiego o Polakach.

Nie wszystkim to się jednak spodobało. Na Żaka wylano wiadro pomyj. Na szczęście większość wpisów wyrażała poparcie dla aktora!

***

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje