Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę? Edyta Pazura zabrała głos i wyjaśniła sprawę

Cezary Pazura (56 l.) śmiertelnie potrącił kobietę na pasach?! Taki fake news krąży po sieci. A wszystko za sprawą roli aktora w nowym serialu. Niektórzy wzięli wszystko na serio... Głos zabrała żona Pazury, Edyta (30 l.).

Cezary Pazura w nowym serialu "Ślepnąc od świateł" wciela się w postać Mariusza Fajkowskiego. Jego bohater pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrąca ciężarną kobietę na przejściu dla pieszych. 

Reklama

Okazuje się jednak, że nie wszyscy odróżniają fikcję od rzeczywistości. Jedna z internautek oburzyła się w sieci na Pazurę. Sądziła, że sceny z filmu wydarzyły się naprawdę... 

Wpis kobiety opublikowała w mediach społecznościowych Edyta Pazura

"Dziewczyny! Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go, czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta… Nie jestem w stanie pojąć co teraz musi czuć ich ojciec i mąż. To nie obejdzie się bez echa, nawet w zagranicznych mediach. Na 100% będą trąbili o polskim celebrycie. Dla niewtajemniczonych: dosłownie kilka chwil temu, Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach. Zmarła na miejscu. Podobno był pod wpływem środków odurzających" - czytamy. 

Edyta całą sprawę skomentowała krótko. "Po co akcja PR serialu, skoro głupota jednego człowieka może wszystko załatwić" - stwierdziła. 

Nie traciła przy tym dobrego humoru. Zażartowała, że w razie czego wesprze męża. "Obiecuje, że będę Ci robić paczki do więzienia" - przyrzekła.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje