Reklama
Reklama

Cezary Pazura i jego żona nie gryzą się w język. Tak zażartowali z Dominiki Chorosińskiej

Dominika Chorosińska została obiektem mocnego żartu ze strony Cezarego Pazury i jego żony, Edyty Pazury. Oto co dokładnie napisał znany aktor. Trzeba przyznać, że gwiazdor dał ministerce kultury do wiwatu...

Cezary Pazura nagrał z Edytą film. Małżeństwo zaskoczyło internautów

Dominika Chorosińska została ministerką kultury i dziedzictwa narodowego. Powołanie byłej aktorki "M jak miłość" na to ważne stanowisko wywołało falę nieprzychylnych komentarzy. Negatywnymi opiniami dzielą się nawet gwiazdy, w tym Cezary Pazura

Znany aktor skwitował sytuację w swoim stylu i zażartował, kto lepiej sprawdziłby się na tym stanowisku.

Edyta Pazura nagrała zabawne wideo. Cezary je skomentował

Wszystko zaczęło się od wideo na Instagramie. Pod najnowszym filmikiem Pazurów głos zabrała Edyta Pazura

Reklama

"Przed państwem nowy minister kultury, tańca i spraw zagranicznych. Cezary Jose Arcadio Morales Pazura" - w zabawny sposób opisała wakacyjne wygibasy męża.

35-latka w ten sposób nawiązała nie tylko do nowej roli Chorosińskiej, ale również znanego filmu Pazury "Kiler-ów 2-óch".

Następnie aktor udostępnił wspomniane wideo na swoim profilu i opatrzył je komentarzem:

"Małżonka mianowała mnie nowym Ministrem Kultury. Ja wolę jednak aktorstwo. Zdjęcia do filmu trwają dłużej niż dwa tygodnie" - napisał bez ogródek.

Cezary Pazura wprost o swoich błędach. Musiał zamknąć firmę

Choć Cezary wypomina innym wpadki, potrafi przyznać się również do własnych. Ostatnio na temat Cezarego Pazury zrobiło się głośno, gdy w rozmowie z dziennikarzem w Esce Rock przyznał, że do tematu finansów podszedł kiedyś zupełnie nieprzygotowany. Firma producencka, którą założył gwiazdor kina, od samego początku nie funkcjonowała tak jak należy.

"Jestem aktorem, ja nie umiem zarządzać firmą, a wydawało mi się to proste. A to wcale nie jest takie proste, nie jest takie łatwe, nie jest takie przyjemne. Poza tym film to jest przedsięwzięcie bardzo wysokiego ryzyka i w pewnym momencie trzeba było sobie powiedzieć, kiedy przestać" - tłumaczył Cezary.

"Bo ja już doszedłem do takiego punktu, że wszystko, co zarobiłem w życiu prywatnym, przynosiłem do firmy, żeby ludziom zapłacić. To był jakiś absurd kompletny. Pieniądze, które miałem otrzymać od wspólników na kolejne produkcje się nie pojawiły, a pieniądze, które miałem [...] zainwestowałem nie w te tytuły, ale byli mądrzejsi, więc do nie jest dla mnie chyba przygoda" - ocenił swoje przygotowania.

Aktor wyznał, że praca w firmie nie przynosiła mu żadnej przyjemności. 

"To nie jest mój świat" - skwitował krótko.

W końcu Cezary Pazura był zmuszony do tego, by ogłosić upadłość i zamknąć swoją firmę producencką. Jak przyznaje - z tego powodu wiele wspaniałych pomysłów zapewne nigdy nie trafi na ekrany kin.

Czytaj też:

Edyta Pazura gotowa na Halloween. Dom zmienił się nie do poznania

Tak wygląda ojciec Cezarego Pazury. Ich relacje nie zawsze były łatwe

Cezary Pazura podzielił się druzgocącym wyznaniem. Sytuacja finansowa zmusiła go do drastycznej decyzji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy