Reklama
Reklama

Céline Dion jest poważnie chora. Ze łzami w oczach opowiedziała o swoim cierpieniu

Céline Dion (54 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Gwiazda od lat obecna jest w show-biznesie. Niedawno w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat choroby artystki. Okazuje się, że 54-latki nie da się wyleczyć.

Céline Dion od swoich lekarzy usłyszała niedawno druzgocącą wiadomość. Okazuje się, że 54-latka jest nieuleczalnie chora. Artystka smutną diagnozą postanowiła podzielić się ze swoimi wiernymi fanami. Dodatkowo gwiazda zdecydowała się na odwołanie trasy koncertowej po Europie.

Céline Dion nieuleczalnie chora

Céline Dion na swoim instagramowym koncie opublikowała nagranie, w którym mówi, że cierpi na zespół sztywnego człowieka. 54-latka wyznała, że już wcześniej zdiagnozowano u niej ciężkie i uporczywe skurcze mięśniowe.

Na filmiku wokalistka wyznała, że zespół sztywnego człowieka, to inaczej zespół Moerscha-Woltmanna. Zaburzenie o podłożu neurologicznym występuje bardzo rzadko.

"Jak wiecie, zawsze byłam jak otwarta książka. Wcześniej nie byłam na to gotowa, teraz mogę powiedzieć. Od dłuższego czasu mam problemy zdrowotne. Było mi trudno o tym mówić (...) Niedawno zostałam zdiagnozowana. Cierpię na niezwykle rzadką chorobę stiff person syndrome, który dotyka jedną na milion osób. Wciąż poznajemy to schorzenie i teraz wiemy, że to ona powodowała moje ciężkie skurcze mięśniowe. Niestety mają one wpływ na moje życie, sprawiają, że czasem mam problemy z poruszaniem się, nie pozwalają mi na śpiewanie" - wyznała Dion.

Reklama

Céline Dion na nagraniu popłakała się. Ze łzami w oczach wyznała fanom, że musi odwołać koncerty w Europie. Dodała również, że ma świetnych lekarzy, którzy z pewnością jej pomogą.

"Mam fantastyczny zespół lekarzy, którzy pomagają mi, żebym poczuła się lepiej oraz moje cudowne dzieci, które mnie wspierają" - wyznała.

Na koniec poruszającego nagrania dodała, że codziennie ćwiczy, aby opóźnić postępowanie choroby. Gwiazda wyznała, że uwielbiała śpiewać, jednak obecny stan zdrowia jej na to nie pozwala.

"Śpiewanie to jest to, co robiłam przez całe swoje życie i to, co najbardziej kocham. Brakuje mi tego. Chciałabym was wszystkich zobaczyć ze sceny i dla was wystąpić. Podczas show daję z siebie 100 proc., ale teraz mój stan na to nie pozwala" - wyznała na nagraniu.

Zobacz też:

Łukasz Schreiber wziął rozwód. Marianna już skomentowała

Gaten Matarazzo, czyli Dustin ze "Stranger Things" pokazał się z dziewczyna! Piękność?

Piers Morgan nie odpuszcza Sussexom. "Księżna Pinokio i Książę Hipokryta"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Celine Dion
Reklama
Reklama
Reklama