Reklama
Reklama

Camilla po spotkaniu z Williamem musiała odreagować. Co ją wyprowadziło z równowagi?

Angela Levin, dziennikarka i znawczyni brytyjskiej rodziny królewskiej, wydała nową książkę poświęconą Camilli Parker Bowles. Z "Camilla. Duchess od Cornwall. From Outcast to Future Queen Consort" dowiadujemy się, jak wyglądały początki znajomości obecnej królowej małżonki z księciem Williamem.

Romansem obecnego króla i Camilli przed laty interesowały się media i publika. Nie jest tajemnicą, że znajomość monarchy ze starszą mężatką była kontrowersyjna i krytykowana. Ich miłość jednak okazała się trwalsza, niż przypuszczano, a po latach dawni kochankowie znów siebie odnaleźli i w 2005 roku wzięli ślub.

Brytyjczycy na początku nie darzyli Parker Bowles sympatią i uważali, że to ona stoi za rozbiciem małżeństwa Karola i uwielbianą Dianą. W szczególności głośno było o aferze z 1993 roku. To właśnie wtedy royals miał wyznać swojej kochance, że "chciał być jej tamponem". Media szybko upubliczniły zapis transkrypcji z intymnym wyznaniem arystokraty.

Reklama

To wydarzenie sprawiło, że ówczesny książę Walii bardzo bał się przestawić kobietę swojego życia synom.

Teraz specjalistka dotycząca brytyjskiej rodziny królewskiej zabrała głos w sprawie i upubliczniła kilka faktów z dworu!

Camilla po spotkaniu z Williamem musiała odreagować. Co ją wyprowadziło z równowagi?

Gazeta "The Times" opublikowała urywek książki Levin. Dziennikarka w swojej publikacji opisała, jak miało wyglądać pierwsze spotkanie Camilli z Williamem i Harrym. Wydarzenie miało miejsce w listopadzie 1998 roku.

Nastoletni Will i Harry postanowili urządzić ojcu przyjęcie niespodziankę z okazji 50. urodzin. Według relacji pisarki, synowie przyszłego króla wiedzieli, jak ważna jest dla niego kochanka, dlatego postanowili ją zaprosić.

To właśnie wtedy Camilla miała okazję po raz pierwszy porozmawiać z Williamem. Po całym zajściu kobieta się mocna zdenerwowała i musiała chwycić za kieliszek.

Angela w książce napisała, że po rozmowie Camilla wprost przyznała, że potrzebuje napić się ginu z tonikiem.

"'Woman's Day" donosi, jak po latach wygląda relacja synów króla z macochą

"Will zaakceptował fakt, że Camilla jest tym, kogo wybrał jego ojciec i osobę, w której zawsze był zakochany. Ale on zawsze trzymał ją na dystans, a ona nigdy nie próbowała go zmuszać do serdeczności. William był przynajmniej bardziej ciepły niż Harry, który patrzył na nią w milczeniu, chyba że został zmuszony do rozmowy" - donosi pałacowy informator serwisu.

Spodziewaliście się takiej reakcji na konfrontację z nastolatkiem?

Zobaczcie również:

Zmiany w Wielkiej Brytanii. Tak będą wyglądać monety z podobizną króla Karola III!

Królowa Dani odebrała wnukom tytułu książęce. Oto powód!

Kulisy sytuacji przed pogrzebem królowej wychodzą na jaw. Harry wściekłypomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Camilla Parker Bowles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy