Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cała prawda o małżeństwie Britney!

Kevin Federline, były mąż Britney Spears, zdecydował się pierwszy raz udzielić obszernego wywiadu na temat małżeństwa z piosenkarką. Tancerz twierdzi, że ich małżeństwo rozpadło się, gdyż za mocno skupił się na ich dzieciach. Był przez to "zaślepiony", kiedy Spears wniosła o rozwód.

30-letni tancerz poślubił Spears w 2004 roku. W wywiadzie dla magazynu "People" opowiedział o swojej walce o opiekę nad dwoma chłopcami. Federline nie wykluczył, że kiedyś zejdzie się jeszcze ze Spears.

Reklama

"Ona jest matką moich dzieci. To, że nie jestem z nią, nie oznacza, że jej nie kocham. Chcę dla niej wszystkiego najlepszego" - podkreślił. "Nigdy nie mówię nigdy" - dodał.

27-letnia Spears wydała właśnie nową płytę po dwóch latach problemów osobistych i dwukrotnym pobycie na oddziale psychiatrycznym.

Federline przyznał, że problemy w małżeństwie pojawiły się po narodzinach pierwszego syna Sean Prestona.

"Nie chodzi o to, że ignorowałem Britney, ale dzieci zawsze są ważniejsze. Mieliśmy problemy. Nie postawiłem jej ultimatum, ale starałem się wyprostować sytuację, ona jednak ze mną nie rozmawiała i po prostu poszła do sądu" - powiedział.

Obecnie Federline ma pełne prawa do opieki nad trzyletnim Seanem Prestonem i dwuletnim Jaydenem Jamesem. Spears odwiedza ich trzy razy w tygodniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje