Reklama
Reklama

Była partnerka Chajzera przerywa milczenie. Nie tylko musi wychowywać samotnie syna

Była partnerka Filipa Chajzera, Małgorzata Walczak, wyjawiła na Instagramie, jak wygląda jej samotne macierzyństwo. Okazuje się, że spadła na nią również opieka nad psem, którego prezenter kupił już po rozstaniu.

Małgorzata Walczak i jej związek z Filipem Chajzerem

Małgorzata Walczak była partnerką Filipa Chajzera. Para doczekała się dziecka i zamieszkali w pięknej willi w Konstancinie. Sielanka nie trwała jednak długo. Na początku ubiegłego roku w mediach ukazały się zdjęcia Filipa Chajzera, któremu w joggingu towarzyszy tajemnicza kobieta. W maju wyszło na jaw, że prowadzący "Dzień Dobry TVN" ma romans z Anną M. Jędrzejuk byłą żoną znanego projektanta gwiazd, która przynosiła mu do studia TVN nowe garnitury. 

Skandal wybuchł, gdy Chajzer został przyłapany z nią w jednej z popularnych stołecznych knajp. Później pojawiał się na mieście, również w jej towarzystwie, podczas popołudniowych joggingów

Reklama

Małgorzata Walczak nie ukrywała rozgoryczenia. Na początku chciała się wyprowadzić z Konstancina, jednak zdecydowała, że to Filip powinien opuścić ich wspólny dom. Gospodarz TVN już zdążył rozstać się z Jędrzejuk, a nawet związać i porzucić kolejną kochankę.

W życiu jego ekspartnerki również zaszły spore zmiany. Małgorzata Walczak rozpoczęła pracę w nowym miejscu. Niestety również wspaniała willa w Konstancinie została sprzedana, a Walczak z synem przeniosła się do Warszawy. 

Małgorzata Walczak została samotną matką

Małgorzata Walczak chyba nie może liczyć na zbytnie wsparcie Filipa Chajzera. Była partnerka gospodarza programu "Dzień Dobry TVN" opublikowała w sieci wpis, w którym nazywa siebie samotną matką.

"Bycie samotną/samodzielną mamą (tylko my same wiemy, jak naprawdę się czujemy) to dwa razy więcej pracy, dwa razy większy stres i dwa razy więcej łez" - pisze Walczak. 

Walczak musi opiekować się też psem Filipa Chajzera

Co więcej, okazuje się, że zajmuje się nie tylko wychowaniem syna. Na Walczak spadła także opieka nad ukochanym psem prezentera Rollo. 

"Ale to też dwa razy więcej miłości i dwa razy więcej uścisków. Jakiś czas temu na stałe do naszej dwójki dołączył Rollo więc mamy włochatego towarzysza naszej codzienności" - czytamy w poście.

Internauci w komentarzach nie piszą ciepło o Filipie. Ktoś zauważył, że prezenter jest bardzo nieodpowiedzialny.

"Dobrze, żę konia sobie nie kupił, bo bo też porzuci z całym szacunkiem i sympatia dla Pani Pani Gosiu, życzę dużo siły jest Pani wspaniała."

Zobacz też:

Chajzer i Walczak musieli podjąć trudną decyzję. Sprzedają wspólny dom. Cena zawrotna

Filip Chajzer w "DDTVN" nie gryzł się w język. Wszystko poszło w programie na żywo

Potężna afera wokół Filipa Chajzera. Gwiazdor TVN zdruzgotany oskarżeniami! "Trzymam się ledwo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Małgorzata Walczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy