Reklama
Reklama

Była gwiazdą "Złotopolskich" i nagle zniknęła. Tak wygląda jej życie u boku milionera

Renata Gabryjelska (50 l.) zasłynęła z roli w serialu "Złotopolscy". Rozwój kariery Gabryjelskiej nabrał tempa, jednak nagle aktorka postanowiła posłuchać głosu serca i poświęcić się małżeństwu z milionerem. W jakich relacjach jest para? Sprawdź kulisy odejścia Renaty Gabryjelskiej z show - biznesu .

Renata Gabryjelska pojawiła się w show-biznesie jako modelka. W latach 90. wygrała konkurs piękności i zdobyła tytuł I wicemiss. Największą popularność przyniosła jej rola "Ewy" w serialu "Złotopolscy"

Renata Gabryjelska postanowiła jednak odejść ze świata show-biznesu i w pełni skupić się na życiu prywatnym. W ostatnich latach było o niej głośno w mediach za sprawą wyreżyserowanego thrilleru. Podjęła również decyzję o powrocie do modelingu, dlatego zaproszono ją do programu śniadaniowego. 

Reklama

Dlaczego Renata Gabryjelska odeszła z show - biznesu?

Powodem, dla którego Renata Gabryjelska odeszła z show-biznesu była miłość. Aktorka posłuchała głosu serca i postanowiła zrezygnować z kariery zawodowej, aby układać swoje życie prywatne. Renata Gabryjelska nie traktowała tego jako zaprzepaszczenia życiowej szansy. Uważała, że podjęła słuszną decyzję. 

Renata Gabryjelska odeszła z show-biznesu i wzięła ślub z o 14 lat starszym milionerem - Stanisławem Tyczyńskim. Mężczyzna jest założycielem i byłym prezesem znanej stacji radiowej, a o jego statusie finansowym świadczy uplasowanie się w zestawieniu najbogatszych Polaków. 

W 2011 roku mąż Renaty Gabryjelskiej zajął 93. miejsce w rankingu najbogatszych Polaków, a jego majątek oszacowano na 205 mln. Z kolei w roku 2012 przypadła mu pozycja 91. z fortuną wynoszącą 200 mln. 

Małżeństwo Renaty Gabryjelskiej z milionerem

Małżeństwo Renaty Gabryjelskiej z milionerem trwa od ponad 20 lat. Według byłej aktorki to przyjaźń, słuchanie siebie i humor mają duży wpływ na ich relacje.

Renata Gabryjelska odniosła się również do kwestii macierzyństwa. Była aktorka nie ma dzieci i uważa, że to to bardzo prywatna sfera życia. 

Obecnie Renata Gabryjelska cieszy się udanym małżeństwem trwającym od ponad dwóch dekad. Jeśli chodzi o sferę zawodową, to kobieta zrezygnowała całkowicie z aktorstwa, jednak zainteresowała ją reżyseria. Renatę Gabryjelską ostatnio możemy zobaczyć na ściankach i imprezach branżowych, jest także aktywna w social mediach

CZYTAJ TAKŻE:

Anna Karczmarczyk na komunii. Wybrała niecodzienną stylizację

Tina Turner nigdy nie poznała własnych wnuków! Wiadomo, dlaczego

Open'er Festival 2023. Kto wystąpi w Gdyni?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Gabryjelska | Stanisław Tyczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy