Reklama
Reklama

Była dziewczyna księcia Harry'ego wyszła w tajemnicy za mąż. Kim jest jej wybranek?

Książę Harry (37 l.) przed laty związany był z Chelsy Davy (36 l.). Brytyjczycy uwielbiali piękną blondynkę i mieli nadzieję, że to ona zostanie żoną wnuka królowej Elżbiety II. Czas pokazał, że tak się nie wydarzyło, a u boku księcia stanęła Meghan Markle. Po zerwaniu z royalsem Davy usunęła się w cień, a zagraniczne media donoszą, że kobieta niedawno w tajemnicy wzięła ślub! Kim jest jej wybranek?

Książę Harry i Chelsy Davy przez siedem lat byli w związku. Brytyjczycy uwielbiali piękną blondynkę i mieli nadzieję, że to jej wnuk królowej Elżbiety II się oświadczy. Niestety pomiędzy royalsem i jego ówczesną dziewczyną pojawił się kryzys i para postanowiła się rozstać. Po tym wydarzeniu 37-latek szukał pocieszenia w ramionach innych kobiet, aż w końcu w 2016 roku poznał aktorkę Meghan Markle, którą poślubił i z którą ma dwójkę dzieci.

Reklama

O ile los księcia jest wszystkim znany, o tyle o Davy mało było słychać. Wiadomo, że 36-latka wycofała się z życia publicznego i zajęła prowadzeniem firm. Kobieta nigdy nie kryła, że nie lubi życia na świeczniku i przeraża ją bycie częścią monarchii. Możliwe, że to właśnie przez to Harry i Chelsy się rozstali. Na szczęście byli partnerzy nie kryją do siebie urazy, a 36-latka nawet pojawiła się na ślubie Sussexa.

Jak się teraz okazuje, również Chelsy Davy stanęła na ślubnym kobiercu. Kim jej wybranek?

Była dziewczyna księcia Harry'ego wyszła w tajemnicy za mąż. Kim jest jej wybranek?

Chelsy Davy na początku 2022 roku urodziła swojego pierworodnego syna Leo. Kobieta ciążę utrzymywała w tajemnicy, a jej bliscy dowiedzieli się o tym, że została matką, gdy jej syn miał... 3 miesiące!

Teraz zagraniczne media donoszą, że to nie jedyny zmiana w życiu 36-latki. Była ukochana księcia miała również wziąć ślub ze swoim wieloletnim narzeczonym, hotelarzem Samem Cutmore-Scottem. Ceremonia zaślubin byłej ukochanej księcia Harry'ego z absolwentem Eton College odbyła się w kameralnym gronie i wiedziało o niej bardzo mało osób.

Portal "Daily Mail" donosi, że Cutmore-Scott jest dyrektorem zarządzającym w rodzinnej firmie The Harper Hotel w Holt, a jego bratem jest znany aktor Jack Cutmore-Scott.

Mężczyzna wystąpił w popularnym na wyspach serialu "Życiowy nieporadnik Coopera Barretta", a także pojawił się w światowej sławy filmie "Kingsman: Tajne służby".

Chelsy Davy: wiek, rodzina

Chelsy Davy urodziła się 13 października 1985 roku w Zimbabwe. Jej ojciec Charles jest jednym z największych prywatnych właścicieli ziemskich w Zimbabwe i według doniesień posiadał 800 000 akrów (320 000 ha) ziemi.

Davy kształciła się w Wielkiej Brytanii i Kapsztadzie. W 2011 roku rozpoczęła pracę jako aplikantka w londyńskiej firmie prawniczej, lecz 5 lat później porzuciła to zajęcie. W 2016 roku otworzyła swoją firmę z biżuterią. 2 lata temu zajęła się również organizacją luksusowych wycieczek po Afryce.

Zobaczcie również:

Książę William został wygwizdany: "Całkowicie haniebne zachowanie"

Książę William i księżna Kate złamali protokół. Bratali się z poddanymi

Dua Lipa przez nienawistne komentarze i życzenia śmierci była bliska porzucenia muzyki

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chelsy Davy | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy