Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Była aktorka "Barw szczęścia" fantazjuje: Stylizacją przebiłam księżną Kate!

Rudowłosa celebrytka postanowiła w osobliwy sposób uczcić przyjazd księżnej Kate i księcia Williama do Polski. Udało się?

Była już aktorka z serialu TVP2 ostatnimi czasy próbuje przekonać Polaków, że ma ogromny dystans do siebie i swojej przeszłości.

Reklama

Jej histeryczne reakcje na materiał w "Na językach" pamiętają chyba wszyscy. Przypomnijmy, że w programie Szulim znaleziono sobowtóra aktorki, który udawał na ulicach Warszawy, że pali w ciąży.

Swoje zdanie na temat gwiazdy mają też fotoreporterzy, którzy swego czasu nadali jej nawet przydomek: "królowa focha".

To ponoć już przeszłość. Aktorka zrezygnowała z udziału w tasiemcu i próbuje wrócić do łask mediów. Niedawno pojawiła się nawet w internetowym show, gdzie śmiała się ze swoich starych zdjęć. 

Styl celebrytki przed paroma laty pozostawiał bowiem wiele do życzenia. Teraz kobieta idzie za ciosem i na swoim Instagramie zamieściła swoje zdjęcie, do którego dokleiła fotkę z Williamem i Kate.

"Oni i ja! William and Kate and Kate! Spełniło się moje marzenie. Myślę, że stylizacją przebiłam samą Księżna. Grunt to dobry gust i wyczucie! To jest mój dzień! #goście #foty #papparazi #ja #oni #williamandkate #stylizacja #wszystkodobraneidealnie #wizyta #wielkiewyjscie #rodzinakrólewska #pasujemy #warsaw #instagirl #jestmoc #tafta #fryzura #poza" - pisze żartobliwie.

Rozbawiła Was?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama