Reklama
Reklama

Burza wokół weselnej kreacji Rozenek-Majdan. Internauci są wściekli. Co na to ekspertki ślubne?

Małgorzata Rozenek-Majdan poszła z mężem na wesele i wywołała niemałą aferę. Wszystko przez stylizację, jaką na siebie narzuciła. Postawiła na szyk i elegancję, a mimo to przyćmiła pannę młodą? Głos w sprawie zabrała ekspertka.

Rozenek- Majdan pojechała na ślub. Wszystkim pochwaliła się w sieci

W piątkowe popołudnie Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się razem z Radosławem Majdanem na ślub jego dobrego kolegi. Specjalnie na tę okazję "Perfekcyjna" wybrała pudroworóżową kreację, sięgającą do ziemi. Sukienka opięła filigranowe kształty gwiazdy i podkreśliła jej figurę. Jakby tego było mało, uwydatniała plecy Małgoni, a także jej dekolt. Kwiatowa aplikacja znajdująca się tuż przy nim skutecznie przyciągała wzrok.

Reklama

Wielu internautów wręcz nie mogło się napatrzeć na piękną Małgorzatę Rozenek-Majdan. Choć nie zabrakło komplementów pod jej adresem, znaleźli się również tacy, którzy negatywnie ocenili jej strój, zwracając uwagę m.in. na to, że wiele odkrywa. Wśród opinii pojawiały się również komentarze, świadczące o tym, że Rozenek swoim strojem mogła przyćmić pannę młodą, co uznaje się za prawdziwe faux pass.

Rozenek przyćmiła pannę młodą. Ekspertka ślubna zabrała głos

Znana ekspertka ślubna postanowiła obronić prezenterkę przed hejtem. Zauważyła, że strój Rozenek-Majdan jest wyjątkowo elegancki i nie ma w sobie nic niestosownego.

"Według mnie nie przyćmiła panny młodej - miała sukienkę odpowiednią do okazji - długą, w pastelowym kolorze. Wątpliwości i oburzenie mogłyby się pojawić gdyby sukienka była w białym kolorze, gdyż według wielu osób biel zarezerwowana jest tylko dla panny młodej. Nie popadajmy w paranoję - suknia jest wieczorowa, odpowiedniej długości. Nie widzę nic niestosowanego w kreacji pani Małgosi, a to, że ma przepiękną figurę, która przyciąga wzrok? Tylko szczerze pozazdrościć" - przyznała ekspertka ślubna prowadząca popularny profil na Instagramie @slubnynieporadnik w rozmowie z Plotkiem.

Co więcej, kobieta jest przekonana, że Rozenek mierzy się z hejtem tylko ze względu na swoją popularność.

"Uważam, że wyglądała bardzo ładnie i myślę, że większość komentarzy pojawia się, dlatego że jest to pani Małgosia. I taka dygresja - gdyby tylko takie stroje widywało się na weselach" - dodała na koniec.

Pudelek z kolei skontaktował się w sprawie kreacji Małgorzaty z Ireną Kamińską-Radomską, która stwierdziła, że "trudno jej ocenić, gdyż nie wie, co było napisane na zaproszeniu". Nic zdrożnego w wyborach Rozenek-Majdan nie dostrzegła także Izabela Janachowska.

Zobacz też:

Nóżki Rozenek powodem afery. Odniósł się do tego sam Majdan

Zwiotczałe nóżki Małgorzaty Rozenek. W zielonej sukience mknie do samochodu (ZDJĘCIA)

Gessler pokazuje nóżki. Na każdym zdjęciu wyglądają inaczej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy